Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Kreatívna Dvojica

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.02.2024

Sme full service reklamná agentúra, od ktorej môžeš čakať nečakané. Naše kampane sú ambiciózne v kreativite aj efektivite.

Ak si človek, ktorý má rád reklamu, má ambície pracovať na kampaniach, o ktorých sa bude hovoriť, sme pre teba tá pravá agentúra. Cítime to rovnako.

Ak máme dobrý nápad, sme ochotní spraviť vždy krok navyše, pre čo najlepší výsledok. Reklama má najmä predávať a pomáhať klientom. Kreatívne ocenenia sú bonus, ktorý vždy poteší. A my sa vždy potešíme veľmi radi 😛

Náplň práce

Hľadáme account managera alebo managerku s predchádzajúcimi skúsenosťami z reklamnej agentúry a s výbornou znalosťou 🇺🇲 anglického jazyka.

  • komunikovať s klientmi
  • sumarizovať briefy pre interný tím, prípadne briefovať dodávateľov
  • prípravovať cenové ponuky a faktúrovať
  • dohliadať na procesy a termíny
  • prezentovať návrhy klientom
  • vyhľadávať nové obchodné príležitosti (new business)

V agentúre sa venujeme rôznym oblastiam: naming a branding, komunikačné stratégie a reklamné kampane (online aj offline vrátane TV), tvorba webov.

Pracujeme v prostredí Teamogy, takže ak máš skúsnenosti napríklad s AIO, je to výhoda.

Požiadavky

Aký človek zapadne do nášho tímu? Aké vlastnosti a skúsenosti hľadáme?

  • samostatnosť,
  • schopnosť dodržiavať termíny a zvládať stres,
  • mať vlastnú vnútornú motiváciu robiť veci poctivo,
  • vystupovať príjemne a sympaticky. Hľadáme osobnosť, ktorá sa nehanbí diskutovať s inými ľuďmi, argumentovať a prezentovať aj vo väčšej skupine,
  • hovoriť a písať veľmi dobre po slovensky a aj po anglicky

Ak máš vodičský preukaz, si vo výhode.

Ponúkame

  1. Príjemné pracovné prostredie v širšom centre Bratislavy. Ak prídeš na pohovor, uvidíš na vlastné oči 🤓.
  2. Každoročný polopracovný týždeň mimo Bratislavy. Minulý rok sme boli na Mallorce, tento rok ideme zas.
  3. Finančnú podporu vzdelávacích a súťažných aktivít (napr. Young Lions).
  4. Koncoročný bonus na základe tvojho výkonu a výkonu agentúry.
  5. Možnosť priniesť do práce aj svojho domáceho miláčika (ak je to pavúk alebo had, tak toto škrtáme 😁).

Články z magazínu

Zobraziť všetky