Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

Kremsa Digital

Creative Art Director

MestoRemote

FormaPart-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

Pridané23.10.2024

Ak sa zaujímaš o svet digitálneho marketingu a dizajnu a si nadšenec pre inováciu, sme presne to, čo hľadáš! Naša digitálna agentúra sa snaží neustále posúvať hranice toho, čo je možné a tvoriť pridanú hodnotu pre našich klientov. Sme silní v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov.

Do nášho tímu hľadáme talentovaného Kreatívneho Art Directora/directorku , ktorý/á by mal/a schopnosť premeniť nápady na vizuálne skvosty. Ak máš skúsenosti s prácou s AI a video produkciou, oceníme tvoj prínos ešte viac!

V Kremsa veríme, že každý projekt je jedinečný a zaslúži si osobitnú pozornosť. Preto hľadáme niekoho, kto sa nebojí experimentovať a prichádzať s “out of the box” riešeniami. Pracujeme s mnohými zaujímavými značkami a ponúkame priestor na realizáciu tvojich nápadov v inšpiratívnom a podporujúcom prostredí.

Ak si sa v tomto popise našiel, neváhaj a pošli nám svoje CV a portfólio.

Tešíme sa, že ťa spoznáme.

Náplň práce

  • Viesť a sprostredkovať vizuálnu víziu projektov od konceptu po realizáciu
  • Spolupracovať s marketingovými, vývojovými alebo výkonnými tímami.
  • Vytvárať návrhy a prototypy pre rôzne digitálne platformy vrátane webu, sociálnych médií a mobilných aplikácií
  • Zaisťovať, aby všetky kreatívne výstupy splnili vysoké štandardy kvality a boli v súlade s víziou klienta
  • Pracovať s AI
  • Zaisťovať vysokú kvalitu videoobsahu a editovať videá pre marketingové kampane
  • Aktívne sledovať trendy v oblasti dizajnu a marketingu a implementovať ich do našich projektov

Požiadavky

  • Relevantné skúsenosti na rovnakej/podobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • Silné portfólio ukazujúce kreatívne a inovatívne návrhy v digitálnych projektoch
  • Leadership skills a hĺbkové pochopenie brandingových a marketingových stratégií
  • Znalosť nástrojov Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere a After effect), Figma + Flowbite a Canva
  • Tímový duch a strategické myslenie
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosť s prácou v agentúre výhodou

Ďalšie Info

12-15 eur/hodina /živnosť

80 hodín/mesiac ( v prípade vzájomnej spokojnosti a záujmu je možnosť dohodnúť sa na vyššom počte hodín)

Nástup ASAP

Kontakt a výberový proces

Okrem svojho CV, pripoj do e-mailu aj svoje portfólio, pár viet o sebe, svoj FB/IG/LI profil alebo hocičo, čo by mohlo zavážiť pri našom rozhodovaní 🙂

V prípade, že nás tvoje CV a portfólio zaujme, pošleme ti na vypracovanie zadanie. Po posúdení zadania ťa ešte čaká osobný/video pohovor s našim teamom.

Žiadosť pošli na [email protected]

Ponúkame

  • Priateľská a neformálna atmosféra
  • Možnosť pracovať na amerických projektoch
  • Home-office je u nás samozrejmosť, možná práca aj Remote
  • Každý rok dostaneš 500 €* voucher na vzdelávanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pet friendly prostredie

** táto suma platí pre full time (160 h), pri zníženom úväzku je to alikvotná časť*

O firme

Sme Kremsa Digital, digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov ako www.boosterberg.com , www.fans.vote a Content Machine (nástroj využívajúci umelú inteligenciu na zefektívnenie tvorby obsahu pri zachovaní konzistentnosti so značkovými smernicami klientov)

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Články z magazínu

Zobraziť všetky