Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Kremsa Digital

Administrativna Asistentka

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované04.06.2024

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com, alebo www.fans.vote a iné).

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Náplň práce

Hľadáme zodpovednú a proaktívnu administrativnu asistentku, ktorá nám pomôže s každodennými administratívnymi a organizačnými úlohami. Ak máš skúsenosti s administratívou, vieš pracovať samostatne a dokážeš efektívne riadiť svoj čas, tak si náš človek!

Angličtinu u nás určite využiješ a rozhodne dbáme aj na osobnostné črty - vždy sa snažíme do tímu vybrať správny fit :) . Dávame palec hore, ak si proaktívna, kreatívna, organizovaná, tímová hráčka a ochotná učiť sa a zlepšovať sa v tom, čo robíš.

Tvojou zodpovednosťou bude:

  • Podpora tímu pri administratívnych úlohách
  • Organizácia a plánovanie stretnutí
  • Správa e-mailovej komunikácie
  • Tvorba a úprava dokumentov
  • Koordinácia projektov a úloh
  • Podpora pri príprave prezentácií a reportov
  • Administratívne úlohy spojené s klientmi zo Slovenska a USA
  • Podpora predaja
  • Social media management
  • Komunikácia s užívateľmi (v angličtine aj slovenčine) cez email, telefon a socialne siete

Čaká ťa práca s:

  • Google Workspace (Docs, Sheets, Slides, Calendar)
  • Canva (powerpointove prezentacie)
  • Trello (projektový manažment)
  • Zoom/Teams (online meetingy)
  • Ecomail (newsletters)
  • Pipedrive

Kto sme?

Kremsa Digital je dynamická digitálna agentúra zameraná na poskytovanie inovatívnych riešení v oblasti digitálneho marketingu, webového vývoja a optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Našim klientom ponúkame kreatívne a efektívne stratégie, ktoré pomáhajú zlepšovať ich online prítomnosť a dosahovať obchodné ciele. Tím odborníkov v Kremsa Digital spája vášeň pre technológie s hlbokým porozumením trhu, čo nám umožňuje poskytovať služby na najvyššej úrovni a neustále sa prispôsobovať rýchlo meniacemu sa digitálnemu prostrediu. Naše portfólio zahŕňa aj produkty ako Boosterberg, ktoré optimalizujú výkon reklamných kampaní na sociálnych sieťach. Sme hrdí na našu kultúru spolupráce a inovácií, ktorá podporuje rast a úspech našich klientov.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Legrand, FONA Dental, Auto Palace, BMW, FORD…

KONTAKT

Okrem svojho CV, pripoj do e-mailu aj pár viet o sebe, svoj FB/IG/LI profil, portfólio, alebo čokoľvek, čo by mohlo zavážiť pri našom rozhodovaní 🙂

Vzhľadom na množstvo CV budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Ďakujeme a tešíme sa na teba!

Požiadavky

  • Angličtina (aspoň B2)
  • Predošlé skúsenosti s administratívou
  • Všeobecné marketingové vedomosti sú výhodou
  • Iniciatívnosť
  • Organizovanosť
  • Analytické zmýšľanie
  • Kreativita
  • Komunikativnost
  • Proaktivita
  • Zmysel pre detail
  • Chuť učiť sa

Ponúkame

Benefity:

  • Veľmi priateľská a neformálna atmosféra
  • Možnosť pracovať na amerických projektoch
  • Home-office je u nás samozrejmosť
  • Preplatený čas, ktorý venuješ vzdelávaniu
  • Po skúšobnej dobe môžeš využiť 500€ voucher na svoje vzdelávanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pet friendly prostredie

Ďalšie info:

  • Platové podmienky: Od 6-8 eur/hodina (1000-1300 eur/mesiac)
  • Full time (alebo podľa dohody)
  • Práca na živnosť
  • Nástup čím skôr tým lepšie
  • Office v Bratislave (v časti Petržalka), po dohode a zabehnutí aj remote.

Články z magazínu

Zobraziť všetky