Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kremsa Digital

Sales support

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 500 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované22.01.2024

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com, alebo www.fans.vote a iné).

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Náplň práce

Hľadáme šikovného/šikovnú jednotlivca s dravým obchodným duchom na pozíciu Sales pre digitálny marketing. Hlavnou úlohou bude aktívne kontaktovať potenciálnych klientov, rozvíjať obchodné vzťahy a identifikovať príležitosti na digitálny marketing.

Pozíciu môžeš vykonávať z domu alebo nášho officu v Bratislave.

Na časovom fonde sa vieme dohodnúť a je to u nás veľmi flexibilné, takže pozícia je vhodná aj pre študentov, či rodičov na MD/RD.

V marketingu nemusíš byť expert/ka, my ťa zaučíme. Najdôležitejšie je pre nás aby si mal/a drive a chuť zarábať získavaním klientov

TVOJOU ZODPOVEDNOSŤOU BUDE

  • Staneš sa podporou pre náš sales tím
  • Budeš pomáhať s udržiavaním kontaktu s potenciálnymi zákazníkmi
  • Budeš vyhľadávať príležitosti na oslovenie firiem a získanie nových zákazníkov. Keď sa oťukáš, budeš samotné dealy s klientami aj uzatvárať.

Požiadavky

  • Minimálne SŠ vzdelanie
  • Angličtina na úrovni B1
  • Skvelé komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Telefón je tvoj kamarát a nenecháš sa len tak odradiť
  • Drive a chuť dosahovať stanovené ciele
  • Záujem o marketing výhodou
  • Prax v obore výhodou
  • Vytrvalosť je podmienkou :)

Ponúkame

  • 500e/m základ (suma pri full time)
  • 5% z predaja + 5% za prípravu/uzatvorenie predaja počas doby spolupráce
  • Priateľskú a neformálnu atmosféru
  • Home-office je u nás samozrejmosť
  • Flexibilný pracovný čas
  • 500 eur poukaz na vzdelávanie / ročne
  • Multisport karta
  • Pet friendly prostredie
  • Paušál na volania + dáta
  • Pracovný notebook

Doplňujúce info:

  • Ideálne aspoň 80h/mesačne
  • Odmena kombinácia fix a variabilnej zložky.
  • Práca na živnosť
  • Túto pozíciu hľadáme v BA ( buď remote alebo v našom office) ale ak si zo Žiliny alebo Košíc, určite sa nám ozvi

Články z magazínu

Zobraziť všetky