Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

KUBO MEDIA

Business Development Executive

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 4000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované03.02.2023

KUBO je streamovacia platforma s detskými knihami, ponúkajúca nekonečné čítanie pre všetky deti.

Vychádza z predpokladu, že detské knihy potrebujú na digitálne čítanie špeciálne prostredie, keďže obrazová príloha je rovnako dôležitá (ak nie dôležitejšia) ako samotný text.

Cieľom je ponúknuť čitateľom, autorom a vydavateľom platformu podobnú tej, akou je Spotify pre hudobníkov a milovníkov hudby.

Náplň práce

Do nášho kreatívneho a inovatívneho teamu hľadáme posilu na pozícii Head of business development. Ak ťa baví neustále hľadať obchodné príležitosti, rozširovať pôsobnosť zaujímavého startupu do nových sfér a krajín, otvárať nové partnerstvá, manažovať sales a account management team, ale aj riešiť operatívu s tým súvisiacu, projekt KUBO je pre teba ten pravý.
S Kubom robíme revolúciu vo vzdelávaní a detskom čítaní nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. Naši detskí užívatelia čítajú vďaka digitálnej detskej knižnici Kubo viac a častejšie. Staň sa aj ty súčasťou úspechu, ktorý píšeme - ešte stále sme iba na začiatku a máš šancu k nemu prispieť lvím podielom.

Náplň práce:

  • starostlivosť o existujúce obchodné partnerstvá a ich upsell
  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a uzatváranie spoluprác
  • spoluúčasť na zakladaní country branch-ov a obchodných teamov
  • participácia na projektoch ostatných oddelení
  • manažment a riadenie operácií súvisiacich s obchodnou agendou

Požiadavky

  • Komunikatívnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Prezentačné a organizačné schopnosti a zručnosti
  • Skúsenosti so salesom a business developmentom
  • Multitasking
  • Samostatnosť
  • Kreativita

Ponúkame

  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Káva a čaj
  • Preplatené obedy
  • Zábavný kolektív
  • Finančný rast a systém provízií
  • Osobnostný a profesný rast
  • ESOP!

Články z magazínu

Zobraziť všetky