Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

KUPLIO

SALES MANAGER

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované15.02.2024

KUPLIO, s.r.o. je marketingová agentúra prevádzkujúca vyhľadávač zľavových kupónov a zliav s viac ako 1 000 000 užívateľmi. Na jednom mieste zhromažďuje informácie o aktuálnych zľavových kupónoch, a zľavových akciách na produkty z overených značkových e-shopov. Prináša tiež recenzie a hodnotenia produktov a informácie, ako a kde výhodne nakupovať. KUPLIO je medzinárodný projekt pôsobiaci v 13 krajinách Európy.

Náplň práce

  • Hľadáme veľmi aktívneho človeka, ktorý má jasnú predstavu o predaji a má dobré schopnosti vyjednávať s klientmi, ideálne v e-commerce alebo v digitálnej oblasti
  • Dobré schopnosti vytvárať stratégie a procesy na dosiahnutie cieľov
  • Dobrá schopnosť flexibilne upravovať, zlepšovať alebo meniť stratégie PR ciest s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky
  • Výborná znalosť písania v slovenskom a anglickom jazyku na obchodnej úrovni
  • Schopnosť viesť ľudí a stanoviť procesy a pracovné postupy
  • Vysoký zmysel pre organizáciu a poriadok
  • Dobré schopnosti komunikovať s ľuďmi vo vnútri aj mimo spoločnosti
  • Ambícia každý deň dosahovať nové ciele
  • Anglický jazyk na úrovni B2+ v slovnom aj písomnom prejave

Požiadavky

Vynikajúce schopnosti pre analýzu a tvorbu plánov a stratégií
Zmysel pre zodpovednosť
Zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci
Analytické myslenie, samostatné uvažovanie
Túžba učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť

Ponúkame

  • Pracovný pomer v skvelom kolektíve
  • Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnotného a profesionálneho rastu
  • Firemná výučba angličtiny
  • Teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky