Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Affiliate sieť Dognet

Country Manager / Business Developer pre balkánsky región

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.02.2022

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.

Náplň práce

Pre affiliate sieť Dognet hľadáme šikovného Country Managera / Managerku, aby obchodne pokryl/a trhy Chorvátska, Slovinska, Srbska Bosny a Hercegoviny. Sieť Dognet pochádza zo Slovenska, primárne pokrývame český, slovenský a maďarský trh. Spravujeme viac ako 900 affiliate kampaní pre klientov ako Lidl, Decathlon, Mall, Alza a podobne.

VIAC VO VIDEU NA https://www.youtube.com/watch?v=wR1bEymczSM

Aktuálne máme spustených niekoľko chorvátskych, slovinských či srbských kampaní, no potrebujeme tento región obchodne posunúť na iný level.

Preto hľadáme Country Managera s dobrými obchodníckymi skúsenosťami hlavne v B2B a ideálne v ecommerce segmente. 99% našich klientov sú klasické retail e-shopy. Pracujeme čisto na províznej báze a práve tak sme klientom za rok 2021 priniesli viac ako 1 milión konverzií– predajov.

Požiadavky

Radi by sme vytvorili malý tím pre balkán so zázemím v Belehrade alebo Záhrebe, prípadne v Bratislave, ktorý bude pokrývať krajiny bývalej Juhoslávie, Rumunsko a Bulharsko. Country Manager bude komunikovať a úzko spolupracovať priamo s tímom v Bratislave a v Prahe.

Keďže aktuálne v rámci firmy komunikujeme v slovenčine a češtine, potrebujeme, aby nový kolega vedel buď po česky, alebo po slovensky. Nemusí to byť na spisovnej profesionálnej úrovni, no mal by sa vedieť s nami dohodnúť a rozumieť všetkému na meetingoch :)

Novému kolegovi nechávame slobodu, aby si zariadil tím pre Rumunsko či Bulharsko. Práve vybudovanie tímu bude pre úspech kľúčové. Počítame s tým, že to nebude “one man show”. Už teraz máme Čeda, šikovného Affiliate Managera, ktorý nám pomáha v tomto regióne už 2 roky a pozná mistne pomery a potenciál. Plus v rámci centrály máme Pála, ktorý pochádza z Bulharska a v Rumunsku spolupracujeme s Cosminou, ktorá nás na tomto trhu zastupuje už niekoľko rokov. Čiže základy, znalosť trhu a prvé výsledky už máme. Teraz hľadáme niekoho, kto by sa naplno obchodne chopil týchto trhov a využil ich potenciál.

Ponúkame

Všetci v Dognete sme pripravení novému kolegovi poskytnúť plný prístup do systému, know-how, zmluvy, procesy, čas a všetko potrebné k chodu regiónu. Technologicky, procesne a organizačne máme pozíciu už pokrytú a jej rozsah, zodpovednosť a činnosti budú rovnané, ako majú CM kolegovia v Bratislave a v Prahe. Na Balkáne plánujeme ešte viac investovať do marketingu, zázemia a všetkého, čo bude nový kolega potrebovať. Urobíme všetko preto, aby mal nový kolega všetko, čo potrebuje a vedel sa plne sústrediť na obchod, akvizíciu a budovanie profesionálnych vzťahov s klientmi v regióne.

Súčasťou tréningu bude úvodné zoznámenie s prístupom, aký máme v Dognete, procesmi, systémami a know-how. To bude samozrejme v Bratislave.

Články z magazínu

Zobraziť všetky