Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

LEOPARD PRODUCTION

Graphic Designer 🎬

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané17.05.2022

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude dať eventom, ktoré vymyslíme grafickú podobu (teda pripraviť na ne grafiku) a tiež vytvárať k televíznej produkcii grafické materiály na točenia, streamy či priame prenosy. Hľadáme kreatívneho grafického dizajnéra, ktorého úlohou u nás bude:

  • Tvorba a návrhy online aj offline grafických výstupov (od vizuálov do prezentácie, cez grafiky pripravené na veľké eventy, jednoduché animácie a motion grafiky až po prípravu podkladov pre tlač).
  • Rukami ti prejdú naozaj všetky druhy grafických výstupov, a preto je dôležité aby si ovládal aj online formáty ale zároveň mal zmáknuté aj BTL materiály.
  • Tvorba, kreovanie a príprava key vizuálov, corporate identity, lôg, guidlines, typografie
  • Príprava grafických podkladov do tlače
  • Motion design a jednoduché animácie

Požiadavky

  • Ovládať grafické programy balíka Adobe
  • Máš skúsenosť z agentúry, štúdia alebo ako freelancer aspoň 2-3 roky
  • Rád grafiku tvoríš a kreatívne pristupuješ k zadaniam
  • Motion grafika ťa nezaskočí a aj keď nie si 3D animátor, s jednoduchými animáciami si poradíš
  • Online ani offline formáty ti nerobia problém
  • Máš vysokú mieru samostatnosti, si detailista a rád veci dotiahneš do zdarného konca

A nezabudni nám poslať svoje portfólio prác, na ktorých si doteraz pracoval/-a.

Ponúkame

  • pracovať na grafických riešeniach pre malé i veľké eventy a produckie – môžeš vidieť svoju prácu v televíznych spotoch či na udeľovaniach cien alebo v živom vysielaní
  • zabehnuté agentúrne prostredie
  • správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top