Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Lighting Beetle

Business Development Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1685 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované30.09.2024

Tvojou úlohou bude hľadať nové príležitosti na trhu, nadväzovať kontakty a budovať vzťahy s relevantnými partnermi v stredných a veľkých organizáciách. Nebude to len na tebe. V Lighting Beetle nemáme klasické obchodné oddelenie, ale budeš súčasťou tímu Services, ktorý inovuje naše služby. Budeš spolupracovať v dvojičke s expertom, ktorý hlboko rozumie našim riešeniam. Navzájom sa budete dopĺňať. Náš obchod nie je o jednorazových stretnutiach, ale o budovaní dlhodobých vzťahov a dôvery.

Náplň práce

  • Budovať a udržiavať dlhodobé vzťahy s klientmi a rovnako aj s celou CX komunitou.
  • V prvom rade vyhľadávať a kontaktovať potenciálnych klientov cez cold calling, networking a sociálne siete.
  • Počúvať, čo títo klienti potrebujú, a navrhovať im expertné riešenia.
  • Pripravovať cenové ponuky, prezentácie, objednávky a zmluvy.
  • Zbierať inšpiratívne podnety z trhu a prinášať ich k nám do firmy.
  • Spoluvytvárať s kolegami strategické prístupy, ako posunúť klientov v oblasti CX.
  • Neustále zlepšovať a prispôsobovať naše obchodné riešenia a techniky.

Požiadavky

  • Schopnosť identifikovať potreby zákazníkov prostredníctvom prieskumu trhu.
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti (ústne aj písomné).
  • Schopnosť jednoducho vysvetliť zložité témy a presvedčivo komunikovať.
  • Dôkladné porozumenie obchodným procesom a predajným technikám.
  • Vytrvalosť a schopnosť prekonať výzvy.
  • Motivácia dosahovať ciele a rozširovať svoju sieť kontaktov.
  • Schopnosť efektívne riadiť svoj čas a prispôsobiť sa meniacim sa prioritám.
  • Znalosť angličtiny na prezentačnej úrovni – komunikujeme so zahraničnými klientmi.
  • Skúsenosti v oblasti predaja a sieť relevantných biznis kontaktov sú výhodou.
  • Rovnako oceníme tvoje skúsenosti so svetom UX, CX či tvorbou digitálnych produktov.

Ponúkame

🍾 V LB* sa riadime kolektívnym zdravým rozumom. Hovoríme o sebe, že benefity nemáme, lebo ich nepotrebujeme. Tieto veci sú súčasťou našej DNA:

  • preplatenej dovolenky dostaneš toľko, koľko budeš chcieť, PN-ky koľko budeš potrebovať. Schvália ti ju kolegovia, nie šéf, a nemusíš ju nikomu dokladovať,
  • vieme ti zabezpečiť všetko, čo k práci potrebuješ, ak to nerozbiješ – telefóny, paušály, počítače, iPady atď.,
  • zisk firmy si každý štvrťrok (nie štvrtok) rozdelíme a naozaj si to všimneš,
  • pánom alebo paňou svojho času si je každý sám,
  • o veciach sa bavíme otvorene, rovnako ako teraz tu. No b*llshit,
  • veľký priestor na rozvoj v tom, čo chceš robiť. Dáme ti na to čas aj peniaze,
  • párty a teambuildingy? Máme vlastný stroboskop a parostroj...,
  • na firemné pomery nadštandardná káva a štandardný čaj,
  • sme Greta-friendly, robíme si swapové eventy, používame minimum papiera... A aj ten je recyklovaný,
  • pracujeme z domu aj z officeu. Podľa nálady aj podľa potreby.

O firme

Sme najväčšie slovenské UX štúdio – 79 talentovaných ľudí 👫 (42 žien a 37 mužov). Naším poslaním je robiť dizajn, ktorý je orientovaný na zákazníka. Snažíme sa zlepšovať životy a odbúravať zbytočné komplikácie. Sústredíme sa na projekty, ktoré majú veľký spoločenský dopad. Od zdravotníctva, telekomunikácií, automotive, bankovníctva a poisťovníctva cez zlepšovanie štátnej správy až po nastavovanie UX procesov v Európskom patentovom úrade. Naše návrhy nevychádzajú z nepodložených názorov dizajnérov, ale výhradne z racionálnych argumentov a dát získaných poctivým používateľským výskumom. To ale neznamená, že nám nezáleží na kreativite a peknom vizuáli. Pracujeme bullshit-free, a preto ľudí práca v našom tíme baví a napĺňa.

Články z magazínu

Zobraziť všetky