Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

localhost

Ruby on Rails Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 3000 €

TypTPP / Faktúra

Pridané11.09.2024

Náplň práce

Do zabehnutého tímu a projektu hľadáme skúseného Ruby on Rails developera, ktorý už má niekoľkoročné skúsenosti so softvérovým vývojom a to hlavne na backendovej strane projektu. Ponúkame ti jedinečnú možnosť pracovať na medzinárodnom projekte v spolupráci nie len so slovenskými kolegami ale aj inými zahraničnými tímami.

Tvojou úlohou bude hlavne:

  • Samostatne vykonávať rôzne zadané úlohy týkajúce sa projektu.
  • Zisťovať a analyzovať príčiny problémov, ktoré sa môžu pri vývoji vyskytnúť.
  • Využívať doterajšie skúsenosti a znalosti pri riešení vzniknutých problémov a denných úloh.
  • Vykonávať testovanie na zaistenie funkčnosti a kvality kódu na základe požiadaviek klienta.
  • Pracovať na komplexných projektových zadaniach.
  • Sústrediť sa na včasné dodanie kvalitného kódu.
  • Udržiavať vysoký štandard a kvalitu práce.

Požiadavky

  • 5 a viac rokov skúseností s návrhom a vytváraním aplikácií na backendovej strane vývoja.
  • Aspoň 3 roky preukázateľných skúseností s programovacím jazykom Ruby on Rails.
  • 3 roky skúseností s cloudovými technológiami ako AWS alebo Azure.

Najlepší kandidáti budú mať aj:

  • Skúsenosti s dátovými úložiskami ako Redis, ElastiCache alebo MySQL.
  • Predchádzajúca skúsenosť s relačnými a nerelačnými databázami.
  • Nasadzovanie softvéru pomocou CI/CD nástrojov (Github Actions, Jenkins, GoCD, Azure DevOps a iné).
  • Skúsenosť s nástrojmi ako Bundler a Rake.
  • Predchádzajúce skúsenosti s nasadzovaním a udržiavaním softvéru s využitím verejných cloudov ako AWS alebo Azure.
  • Skúsenosti s prácou v agilnom prostredí.
  • Skúsenosti s vytváraním Restful API.
  • Skúsenosti s testovaním pomocou RSpec, minitest alebo Cucumber.
  • Schopnosť efektívne sa prispôsobovať meniacim podmienkam projektu.

Ponúkame

  • 6 dní voľna navyše: 3x localhost day a 3x sick day
  • Referenčný bonus
  • Benefit+ príspevok
  • Príspevok do III. piliera
  • Multisport karta
  • Podpora vzdelávania (kurzy, školenia a certifikácie)
  • Fyzioterapeut priamo v office
  • Rôzne bonusy pri životných príležitostiach
  • Flexibilný pracovný čas
  • Transparentný prístup a komunikácia
  • Podpora nových nápadov

O firme

localhost, is a Košice based IT company full of talented individuals and tech enthusiasts working as one big team, making personal and company goals reality, clients satisfied and our people happy.

We are trying to deliver as complete, effective and functional products as we possibly can and in order to succeed, we need great talents and skilled professionals to help us reach our goals.

Join us and we can rise each other to new heights.

Články z magazínu

Zobraziť všetky