Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Topovaná

Madviso

Marketing Manager Intern

MestoBratislava

FormaInternship

Plat200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované18.04.2024

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Náplň práce

Chceš získať cenné skúsenosti zo sveta online marketingu a e-commerce už počas školy?

Pre študentov nekončiacich ročníkov otvárame pozíciu Marketing Manager — entry. Pod naše krídla si radi vezmeme šikovného študenta marketingu, žurnalistiky alebo príbuzných odborov na stáž s možnosťou dlhodobej spolupráce po úspešnom zaučení.

Čo bude tvojou úlohou?

Na stáži u nás si môžeš vyskúšať rôzne zadania a úlohy. Mal by si vedieť, aké su tvoje silné stránky a čomu sa chceš v budúcnosti venovať. Radi tvoje ambície podporíme.

Najčastejšie sa ale u nás stretneš s týmito zadaniami:

  • Administrácia e-shopov a webstránok na platforme Midasto a iných CMS.
  • Tvorba a publikovanie článkov.
  • Príprava newsletterov.
  • Pomoc so správou sociálnych sietí.
  • Pomoc so správou PPC kampaní.
  • Analýza kľúčových slov a pomoc so SEO.
  • Research a práca s databázou.
  • Pomoc pri správe obsahu e-shopov a webstránok.
  • Nadväzovanie kontaktov s partnermi, podujatiami, konferenciami.
  • Tvorba jednoduchej grafiky.
  • Pomoc s rôznymi zadaniami.

Požiadavky

  • Dostupnosť v Bratislave aj počas letných prázdnin.
  • Ochota odpracovať 80-hodín mesačne.
  • Nadšenie pre e-commerce a online marketing.
  • Práca inhouse v kancelárii. (na Home Office sa toho veľa nenaučíš).
  • Všeobecný prehľad a základné marketingové zručnosti.
  • Ovládanie práce s Google Workspace.
  • Práca s textom a administráciou CMS.
  • 100 % slovenská gramatika.
  • Jednoduchá práca s grafikou a export fotiek na správnu veľkosť.
  • Schopnosť rýchlo sa učiť.
  • Zodpovednosť za zverené úlohy a ich plnenie.
  • Svedomitá dochádzka – radi by ste ťa videli aspoň 3x týždenne, alebo podľa toho ako ti to dovoľuje škola.
  • Dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup pri riešení problémov.
  • Kultivovaný ústny a písomný prejav.
  • Schopnosť kriticky a konštruktívne myslieť, orientácia na detail.
  • Pozitívny prístup a tímový duch.
  • Akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s prácou v e-commerce a marketingu výhodou.

Pokial ťa táto pozícia zaujala, napíš nám:
Aké sú tvoje silné stránky, a akým smerom by si sa chcel profilovať a čo od stáže očakávaš?
Koľko hodín týždenne (v počas ktorých pracovných dní) vieš pracovať u nás v kancelárii?
Zašli nám ukážky tvojej práce (články, grafické výstupy, foto/video, príspevky pre sociálne siete a iné).

V prípade, že vyhovuješ našim požiadavkam zašleme testné zadanie a následne si dohodneme ďalší postup.

Ponúkame

  • Reálne zadania a prácu, pri ktorej sa nemusíš obávať stereotypu.
  • Priestor na všestranný rozvoj.
  • Príjemné pracovné prostredie s vlastným miestom, výkonným PC, dvoma monitormi a nekonečným prísunom kávy.
  • Fixnú odmenu za stáž v rozsahu 80 hodín vo fáze zaúčania, kedy získavaš cenný čas senior kolegov. Po zaučení v prípade záujmu možnosť stať sa členom tímu a pracovať formou brigády.

Články z magazínu

Zobraziť všetky