Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Madviso

Webový dizajnér & grafik

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované05.02.2024

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme i na vlastných projektoch.

Náplň práce

Hľadáme k nám do tímu šikovného grafika na spoluprácu inhouse - práca v kancelárii v Bratislave.

Ako vyzerá ideálny kandidát na túto pozíciu?

Si šikovný dizajnér – ovládaš grafické programy Adobe Photoshop, Illustrator, XD, Figma na úrovni expert.
Si kreatívny – rád navrhuješ kreatívne ideas.
Si skúsený – máš aspoň 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii.
Si ambiciózny – hľadáš prácu v tíme skúsených kolegov, ktorí dokážu tvoju prácu oceniť a od ktorých sa môžeš veľa naučiť.
Si proklientský – dokážeš sa empaticky vcítiť do myslenia používateľa webu či e-shopu a chápeš, že tvojím skutočným šéfom je klient a hlavným cieľom jeho spokojnosť.
Si komunikatívny – rád komunikuješ a hľadáš spôsoby, ako nájsť efektívne riešenia.
Si detailista – ani slovenčina a jej gramatické zákutia ti nerobia problém.
Si presný – deadline je pre teba svätý.
Si samostatný – rád si vypýtaš radu, no dokážeš pracovať aj samostatne.
Si tímový hráč – to snáď netreba ani vysvetľovať.

Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Dizajnovanie – návrh layoutu jednotlivých stránok, grafický návrh stránok, návrh celkovej grafickej koncepcie webu, e-shopu, aplikácie.
  • Návrhy dizajnu nových šablón e-shopov pre našu e-commerce platformu na prenájom Midasto.
  • Redizajn existujucich stránok a e-shopov.
  • Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy podľa zadania (sociálne siete, tlač, Google Ads bannery, web stránka, newsletter).
  • Testovanie kvality webu z užívateľského pohľadu (užitočnosť obsahu, lokálna a globálna navigácia, zrozumiteľnosť, prehľadnosť, dostatočná rýchlosť).
  • Spracovanie textov, grafiky, audio a video dát do príslušných digitálnych formátov.
  • Príprava grafických podkladov pre marketingové účely.
  • Komunikácia a konzultácie s projektovým manažérom, developermi, grafikmi v rámci nášho tímu či na strane klienta.
  • Skúsenosti s fotografovaním, postprodukciou a tvorbou jednoduchých videí sú výhodou.

Požiadavky

  • Ochota pracovať inhouse v kancelárii v Bratislave na Leškovej 8.
  • Práca na fulltime v rozsahu 160 hodín.
  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore grafický dizajn alebo preukázateľné skúsenosti v tomto odbore.
  • Aspoň 2-ročné skúsenosti s prácou na podobnej pozícii v agentúre alebo na strane klienta.
  • Schopnosť Googliť 🙂 či dohľadať informácie.
  • Vysoké nasadenie a chuť pracovať.
  • Skvelé komunikačné schopnosti.
  • Orientácia na detail a skvelý time management.
  • Zodpovedný prístup za zverené projekty.
  • Pozitívny a lojálny prístup k práci, kolegom a klientom.
  • Ochota reprezentovať agentúru.

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas.
  • Multisport karta.
  • Vlastné výkonné PC (Mac/Windows, kvalitné monitory + akékoľvek príslušenstvo, ktoré k práci potrebuješ).
  • Krásny office v historickej budove v Starom meste.
  • Možnosť bezplatnej účasti na našich školeniach.
  • Teambuildingy, firemné raňajky a spoločné športové aktivity.
  • Bike & ♻ eco a pet friendly office.
  • Veľa dobrej kávy, nekonečný výber čajov a kopec snackov.
  • Vianočné odmeny a odmeny za vybrané dokončené projekty.
  • Výročné odmeny a pravidelný rast mzdy.
  • Zľavy na e-shope www.trenujeme.sk.
  • Spolupráca formou živnosti + platená dovolenka 24 dní.

Články z magazínu

Zobraziť všetky