Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MAISON D IDEE Prague

DTP grafik

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované12.03.2024

Sme spoľahlivým kreatívnym partnerom pre stredné a veľké podniky v strednej Európe. Obsluhujeme tých najnáročnejších jednotlivcov a ich organizácie a tešíme sa ich dlhodobej loyalite. Toto všetko si vyžaduje posúvať naše osobné aj profesionálne limity každý deň o kúsok ďalej. Práca u nás je vždy za komfortnou zónou.

Náplň práce

Hľadáme skúseného DTP grafika, ktorý dokáže pracovať v týme efektívne, rýchlo a spoľahlivo.

Zameranie: DTP pre packaging / obalový design, retuš.

Požiadavky

Veľmi dôležité požiadavky:
Učíš sa každý deň nové veci, ktoré s súvisia s tvojími skillmi v práci
Schopnosť pracovať v komplexnom informačnom prostredí
Schopnosť spracovať a reagovať na veľké množstvo požiadaviek
Nízka chybovosť
Si komunikatívny a pozorný
Si dôsledný a samostatný
Nie si samotár či introvert
Vieš efektívne pracovať s inými ľuďmi
VIeš potiahnúť ľudí okolo seba dopredu
Vieš sa dorozumieť anglicky

Ponúkame

Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch v dynamickom prostredí, kde len to najlepšie je dostatočne dobré.

Možnosť pracovať z domova (remote) alebo využiť kancelárie v Prahe.

Nástup medzi jún-september 2024.

Články z magazínu

Zobraziť všetky