Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

dabl.

PPC Specialist

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované24.06.2024

Do nášho dabl. tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na full-time job!

Sme moderná a inovatívna agentúra plná mladých, otvorených a ambicióznych ľudí. Do nášho dabl. tímu hľadáme hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na full-time job, čo k nám zapadne a sadne mu naša firemná kultúra.

Hlavný benefit: Práca u nás má ľudskejší rozmer

Pracujeme na veciach, ktoré posúvajú klienta, ale aj nás. Na veciach, ktoré nekončia v šuplíku. Naša práca nie je stereotypná, preto sa u nás nebudeš nudiť. Neplatí to len na profesijnej úrovni. Máme radi humor, hlasitý smiech a tiež vzájomné podpichovačky.

U nás sa môžeš rozvíjať, pretože pracuješ na projektoch z rôznych odvetví a sú ti k dispozícii profesionáli z marketingového fachu.

Vieme, že čím si lepší ty, tým budeme lepší aj my. Vieme, že to súvisí aj s tým, ako sa v práci cítiš. Preto u nás pracujú ľudia, ktorí neprevracajú oči, ak potrebuješ s niečím pomôcť. Ak k takým patríš aj ty, potom sme na jednej vlne.

Prekvitáme:

Sme milí, ale draví.

Sme malí, ale efektívni.

Sme skúsení, ale stále ľudskí.

Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom inšpiruje, podporuje. Sme dabl.

Budeš aj ty?

Náplň práce

Do nášho dabl. tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na full-time job! 😉

Tvojou hlavnou náplňou práce bude zastrešovať predovšetkým kampane v rámci Google Ads a Facebook Ads.
To znamená navrhovať, implementovať, optimalizovať a vyhodnocovať jednotlivé kampane.
Tvorba performance a brandových kampaní, zameraných na rast klienta.
Vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov a ich prezentácia klientovi na mesačnej báze.

Požiadavky

  • aktívne ovládanie Google Ads, Google Analytics, Google Ads Editor, Facebook Ads na pokročilej úrovni
  • dokážeš správne identifikovať problémy, proaktívne prichádzať s riešeniami a realizovať ich
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, dodržiavanie deadline-ov
  • mať prehľad v aktuálnych trendoch a vedieť ich využiť pri svojej práci
  • základy SEO

Hľadáme niekoho s minimálne ročnou skúsenosťou v oblasti tvorby a správy kampaní v Google Ads a Facebook Ads.

Bonusy, ktorými si u nás šplhneš :

  • kurzy v oblasti digitálneho marketingu, PPC, atď.
  • samostatnosť
  • chuť neustále sa odborne posúvať v oblasti Performance/PPC
  • kontinuálne vzdelávanie a rozširovanie zručností
  • znalosť Google Tag Manager

Ponúkame

✅ plat od 1 500€ pokiaľ spĺňaš Mid level požiadaviek na danú pozíciu
✅ flexibilný pracovný čas - si sám sebe pánom
✅ firemné raňajky, teambuildingy, školenia, konferencie, chaty
✅ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✅ home office a sick days
✅ firemný telefón a notebook, ktorý môžeš využívať na osobné účely
✅ multisport karta, 20 dní dovolenky
✅ office v úplnom centre Nitry s dobrou dostupnosťou a možnosťou bezplatného parkovania
✅ office v rodinnom útulnom domčeku s altánkom a grilom

Termín nástupu: ASAP

Články z magazínu

Zobraziť všetky