Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Managino Network

RTB Campaign Manager

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1800 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Aktualizované28.10.2023

Náplň práce

Hľadáš novú výzvu v oblasti RTB? Rád by si sa stal súčasťou tímu RTB odborníkov, ktorí tvoria inovatívne stratégie a kampane pre rôzne značky a produkty? Ak áno, potom si na správnom mieste!

Naša agentúra hľadá ambicióznych ľudí, ktorý majú vášeň pre marketing a digitálne médiá. Sme zameraní na najnovšie trendy v oblasti reklamy a snažíme sa stále inovovať.

  • Práca vo viacerých RTB systémoch, primárne však DV360
  • Brandové kampane pre najväčšie značky, ale aj pre lokálne firmy
  • Performance kampane s unikátnymi formátmi po celom svete
  • Nasadzovanie a testovanie unikátnych rich media formátov pre širokú škálu klientov

Požiadavky

  • Komunikačné schopnosti v angličtine
  • Zmysel pre detail, túžba skúšať nové veci
  • Skúsenosti s RTB systémami
  • Samostatnosť, proaktívnosť, kreativita, efektivita práce

Čím si u nás šplhneš?

  • Skúsenosti s GMP (Google Marketing Platform)
  • Skúsenosti s DV360 (Display & Video 360)
  • Skúsenosti s CM (Campaign Manager)
  • Skúsenosti s Adform

Ponúkame

  • Motivačný plat od 1 800 do 3 000 podľa skúseností
  • Kreatívne vyžitie - sme otvorení všetkým nápadom
  • Skvelí kolektív vrátane office mačky Karola
  • Multisport karta, notebook a mobil aj na osobné účely, priestor na homeoffice

Termín nástupu je ASAP a radi ťa privítame v priestranných a moderných kancelárskych priestoroch priamo u nás v Nitre. Preferujeme vyplácanie formou fakturácie na živnosť, ale sme otvorení aj iným možnostiam.

Ak chceš pracovať s kreatívnymi a zanietenými ľuďmi a rozvíjať svoje zručnosti v oblasti RTB, neváhaj a prihlás sa na túto pozíciu u nás v Managino Network!

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top