Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MARK/BBDO Bratislava

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované21.11.2023

Sme fullservisová reklamná agentúra. Na Slovensku už od roku 1992 píšeme úspešné príbehy značiek. Medzi našich klientov patria značky Rajo, 4ka, Swan, Liga za duševné zdravie a mnoho ďalších.

Náplň práce

Budeš

  • manažovať/organizovať projekty a kampane a starať sa o pridelených klientov
  • komunikovať s kreatívcami, ale aj dodávateľmi služieb
  • kontrolovať dodržiavanie deadlinov
  • tvoriť reporty, objednávky a cenové ponuky

Požiadavky

Si náš človek, ak:

  • si robil na podobnej pozícii aspoň 3 roky (ideálne v reklamnej agentúre)
  • dokážeš profesionálne komunikovať
  • vieš bez problémov organizovať prácu
  • máš skúsenosti s rozpočtovaním aj väčších kampaní
  • dôslednosť je tvoja silná stránka
  • sa kamarátiš so stresom a dokážeš s ním spolupracovať
  • úlohy dokážeš riešiť aj samostatne
  • v probléme vidíš príležitosť a nie prekážku
  • si uvedomuješ, že človek sa učí celý život

Ponúkame

  • práca v dynamickom prostredí kreatívnej agentúry
  • profesionálny rast
  • možnosť občasného home office
  • lokalita v centre Bratislavy

Články z magazínu

Zobraziť všetky