Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

MARKÍZA

Full-Stack Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované27.03.2024

Náplň práce

➡️ Hľadáme skúseného* a motivovaného full-stack developera, ktorý bude mať možnosť pracovať na projektoch TV Markíza, vrátane vývoja logiky API pre mobilné a TV aplikácie, modulov do CMS systémov a HbbTV platformy.

➡️ Budeš mať možnosť pracovať na architektúre celej aplikácie od frontendu cez backend, až po databázu. Možnosť navrhovať a implementovať robustné a škálovateľné časti systému.

➡️ Ak máš skúsenosti v oblasti frontendu, backendu, rozumieš svojej práci, máš riešenia na digitálne problémy a chuť aktívne spolupracovať na vývoji digitálnej platformy, daj nám o sebe vedieť!

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

✔️ Vývoj logiky API pre mobilné a TV aplikácie, moduly do CMS systémov a HbbTV platformy
✔️ Štruktúra a refaktoring kódov pre rýchlejšie zmeny pri zachovaní efektivity počas vysokej záťaže
✔️ Efektívny vývoj s adekvátnym testovaním
✔️ Integrácia a vývoj aplikácií v Javascripte ako JS integrated alebo JS embedded
✔️ Automatizácia rutinných úloh
✔️ Správa kódov pri paralelnom vývoji v tíme a diagnostika produkčných problémov na základe logov a monitoringu
✔️ Komunikácia s produktovým manažmentom a kolegami z iných tímov TV Markíza
✔️ Efektívna komunikácia s front-end vývojármi, UX dizajnérmi a inými členmi tímu pre lepšiu spoluprácu a integráciu medzi FE a BE
✔️ Dôslednosť, presnosť a schopnosť aktívne riešiť vzniknuté problémy

Požiadavky

Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:

  • Schopnosť mať „drive“ a riešiť úlohy na 100%
  • Schopnosť monitorovať efektívnosť kódu pri prevádzke
  • Skúsenosť na pozícii Full stack developera aspoň 2 roky alebo nezávislé skúsenosti s FE a BE
  • Skúsenosť s navrhovaním štruktúry kódu podľa software design princípov
  • Znalosť a porozumenie základných bezpečnostných aspektov vývoja softvéru pre obe strany, front-end aj back-end
  • Pokročilé znalosti práce s HTML, CSS a JavaScriptom a vítaná je skúsenosť s modulárnym javascriptom ES6
  • PHP – pokročilý
  • MySQL, PostgreSQL, prip. SQLite – pokročilý
  • Nette alebo Symfony – pokročilý
  • JavaScript (Node.js), framing – pokročilý
  • Vítané sú skúsenosti s dockerom, s kontajnerizáciou, nástrojmi na správu verzovania (Git), CI/CD nástrojmi a iné
  • Anglický jazyk na úrovni B1

*DÔLEŽITÁ informácia na záver:
Neváhaj sa prihlásiť aj v prípade, že nespĺňaš všetky požiadavky do bodky. Dôležité pre náš tím je, že máš záujem a schopnosť rýchlo prostredie navnímať, pochopiť a naučiť sa nové riešenia.

Ponúkame

  • Benefit paušál (Cafeteria/DDS) v hodnote 240€ ročne
  • 4 dni voľna určených na spoločensko-zodpovedné (CSR) aktivity
  • Narodeninové voľno
  • 3 “sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
  • Masáže na pracovisku a ďalšie aktivity zamerané na well-being
  • Finančné príspevky pri dôležitých životných udalostiach a odmeny za odporúčanie budúceho kolegu
  • Voyo predplatné
  • Možnosť home-officu 2x do týždňa a ak na dochádzanie využiješ auto, rozhodne oceníš bezproblémové parkovanie
  • Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, “sick day“ či návštevy u lekára
  • Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
  • Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie
  • 50% zľava do FAJN klubu (fitness centrum), ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici
  • MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok)
  • Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť

Články z magazínu

Zobraziť všetky