Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Materna

.NET Developer s nemeckým jazykom

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 4000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.04.2024

Náplň práce

Hladáme šikovného a skúseného .NEŤ-áka, ktorý bude pracovať na zaujímavom projekte nášho klienta. Budeš mať na starosti:

  • Analýzu a implementáciu požiadaviek zákazníka
  • Navrhovať, vytvárať a udržiavať efektívny, opakovane použiteľný a spoľahlivý kód pomocou programovacích jazykov .NET
  • Testovať a nasadzovať aplikácie a systémy
  • Revidovať, aktualizovať, refaktorovať a ladiť kód
  • Vylepšovať existujúci softvér

Požiadavky

  • C# a .Net na pokročilej úrovni
  • Testovanie v Cucumber& Gherkin
  • Nemecký jazyk je podmienkou a anglický jazyk je veľkou výhodou
  • Programovacie jazyky min. v rozsahu definovanom v rozsahu popisu práce
  • Orientácia na zákazníka, orientácia na výsledky, samostatnosť
  • Zodpovednosť, vytrvalosť, kolegiálnosť
  • Schopnosť učiť sa nové veci

Ponúkame

  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN
  • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA/KE. U náš nenájdeš žiaden open space, ale pekné a útulné kancelárie
  • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
  • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje.
  • Nájdeš u nás aj ovocie na posilnenie zdravia a doplnenia vitamínov.
  • Pri významných životných udalostiach ťa finančne podporíme
  • Koncoročný finančný bonus
  • Ponúkame referal bonus až vo výške 1000 EUR
  • Pravidelné teambuildingové akcie

Články z magazínu

Zobraziť všetky