Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Mc. Farlow Group

Fotograf -Multimediálny špecialista

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat500 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.06.2024

Náplň práce

📸 Hľadáme Kreatívneho Multimediálneho Špecialistu na Nehnuteľnosti! 🏡

Si mladý, kreatívny a máš oko pre detail? Hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou nášho dynamického tímu a pretvor nehnuteľnosti na umenie cez fotografie aj videá.

Čo budeš robiť:

  • Zachytíš krásu a jedinečnosť nehnuteľností, ktoré ponúkame.
  • Vytvoríš pohlcujúce 3D virtuálne prehliadky pomocou Matterport technológie.
  • Budeš pracovať aj na video obsahu a postprodukcii pre naše sociálne siete.
  • Spolupracuješ s tímom, ktorý ocení tvoju kreativitu a nápady.

Staň sa tvorcom vizuálnych príbehov v realitách! 🌟

Požiadavky

Čo od teba očakávame:

  • Skúsenosti a portfólio: Máš skúsenosti s fotografovaním nehnuteľností, tvorbou videí a vytváraním 3D prehliadok? Ukáž nám svoje najlepšie práce!
  • Kreativitu a dynamiku: Tvoj prístup k práci je rovnako dôležitý ako tvoje technické schopnosti.
  • Vlastné auto alebo doprava: Potrebuješ byť schopný dopraviť sa na rôzne miesta.
  • Živnosť: Spolupráca na živnosť je pre nás ideálna.

Ponúkame

Čo ti ponúkame:

  • Profesionálne vybavenie: Všetko, čo potrebuješ na vytváranie úžasných záberov a 3D virtuálnych prehliadok s technológiou Matterport.
  • Flexibilitu: Pracuj, kedy ti to vyhovuje podla potrieb.
  • Inšpiratívne projekty: Fotografie, videá a virtuálne prehliadky, ktoré budú tvojou vizitkou v realitnom svete.

Články z magazínu

Zobraziť všetky