Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MEDISKIN

Marketingový manažér

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2600 — 2800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.05.2024

Klinika estetickej medicíny MEDISKIN bola založená v roku 2004. Od svojho vzniku prináša to najlepšie z najnovšieho v oblasti starostlivosti o zdravie kože a estetickej medicíny. Tím skúsených lekárov a zdravotníckeho personálu ponúka klientom široké spektrum tvárových a telových ošetrení, zameraných na zdravie kože, korekciu estetických nedokonalostí, na tvarovanie postavy a intímne partie. MEDISKIN disponuje jedným z najmodernejších laserových a prístrojových portfólií na Slovensku, pričom používa výlučne originálne, certifikované technológie.

Náplň práce

  • Implementácia marketingovej stratégie firmy
  • Príprava marketingových plánov (ročné, mesačné)
  • Príprava marketingového rozpočtu
  • Samostatné riadenie marketingových projektov a kampaní
  • Meranie a priebežné hodnotenie efektivity marketingových kampaní a projektov
  • Koordinácia prípravy firemnej webstránky
  • Komunikácia, koordinácia aktivít, spolupráca s interným tímom a externými dodávateľmi
  • Sledovanie zmien na trhu
  • Analýza konkurencie

Požiadavky

  • vysokoškolské vzdelanie (I. alebo II. stupeň)
  • profesionálna skúsenosť s marketingom minimálne 5 rokov
  • Skúsenosť s digitálnou komunikáciou a sociálnymi médiami
  • Dobrá znalosť marketingového odvetvia, vrátane nových trendov, záujem o nové technológie
  • Prezentačné a komunikačné schopnosti, flexibilita, záujem o vzdelávanie v odbore

Ponúkame

  • Príležitosť participovať na ďalšom dynamickom rozvoji kliniky
  • Neustále vzdelávanie v odbore
  • Benefity vo forme služieb poskytovaných klinikou
  • Spoločné firemné aktivity
  • Kurzy angličtiny

Články z magazínu

Zobraziť všetky