Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Medusa Services

Copywriterský Chef 🤤

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané30.05.2022

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Sme najväčšia gastrofirma na Slovensku, Najzamestnávateľ 2021 a 2022 a náš 12-členný marketingový tím ťa rád usadí vedľa seba v unikátnom office v Pradiarni 1900, kde zhodou okolností máme tiež dve z našich vyše 20 prevádzok.

Náplň práce

Ušetri si čas a nečítaj tento inzerát.
Nečítaj ho, ak ti písanie nie je po chuti. Ak necítiš vnútornú spokojnosť pri predstave, že sedíš pri počítači so slúchadlami v ušiach a svoje myšlienky a nápady premieňaš na skvelé texty. Na texty do newslettrov, blogových článkov, na sociálne siete, weby, ale aj do kampaní pre naše značky. Nečítaj ho, ak nemáš cit pre dobré jedlo a celkovo pre gastronómiu.

Stále čítaš? Výborne! Hľadáme skúseného copywritera alebo copywriterku, ktorý alebo ktorá už dokáže dať dokopy zaujímavé portfólio (určite nám ho nezabudni poslať). Tvoríme veľa obsahu, vymýšľame a realizujeme kampane, stále posúvame naše značky a určite oceníme tvoje skilly.

Čo budeš u nás robiť?

  • Písať texty všetkého druhu – newslettre, blogové články, headliny na vizuály, copy na POS materiály
  • Vytvárať obsahovú stratégiu našich značiek v spolupráci s Brand Marketing Manažérmi
  • Komunikovať s grafikmi, social media manažérkou, s HR oddelením, kolegami z prevádzok
  • Tvoriť zaujímavé kampane, ktoré posilnia postavenie našich značiek u našich zákazníkov

Požiadavky

Akého/akú by sme ťa chceli?

  • Zodpovedného s citom pre deadline
  • Pozitívne naladeného a komunikatívneho
  • Schopného zvládať aj občasné stresové situácie
  • Gramaticky a štylisticky vypilovaného

Ponúkame

Čo za to ponúkame?

  • Férový plat prispôsobený tvojim skúsenostiam
  • Employee card – zamestnaneckú zľavu do všetkých našich reštaurácií
  • Možnosť využitia Multisport karty
  • Pravidelné teambuildingy
  • Príspevky na vzdelávanie na konferenciách a školeniach

Články z magazínu

Zobraziť všetky