Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

MGM & partners

Social Media Specialist

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

Pridané01.10.2024

Hľadáme šikovnú a kreatívnu posilu, ktorá bude spravovať naše sociálne siete a tvoriť zaujímavý obsah. Ak máš nadšenie pre sociálne médiá, pravidelne sleduješ trendy a páčila by sa ti práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá nehnuteľnosťami, si na správnom mieste. Prácu nie je možné robiť z domu, potrebujeme človeka, ktorý s nami bude v kancelárii a v teréne s nami vytvárať obsah.

Náplň práce

  • Správa sociálnych sietí - plánovanie, tvorba a publikovanie obsahu na rôznych platformách sociálnych médií (Facebook, Instagram, TikTok)
  • Tvorba obsahu - vytváranie kreatívnych textov, grafických príspevkov, videí a ďalších formátov obsahu pre sociálne médiá
  • Tvorba kampaní s využitím profesionálnych nástrojov Facebooku
  • Úzka spolupráca s našim tímom maklérov
  • Sledovanie trendov a noviniek v oblasti sociálnych médií
  • Analýza výkonu príspevkov a kampaní, príprava reportov a odporúčaní na základe získaných dát

Požiadavky

  • Skúsenosti so sociálnymi médiami - pokročilá znalosť a skúsenosti s platformami sociálnych médií.
  • Tvorba obsahu pre sociálne siete - schopnosť vytvárať kvalitný, kreatívny a pútavý obsah (texty, grafika, video).
  • Znalosti grafického dizajnu a úpravy videa.
  • Analytické schopnosti - schopnosť vyhodnotiť úspešpešnosť kampaní.
  • Komunikačné zručnosti - výborné písomné a verbálne komunikačné zručnosti, dobrá znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika).
  • Znalosť trendov v sociálnych médiách - priebežné sledovanie najnovších trendov a noviniek v oblasti sociálnych médií a digitálneho marketingu.
  • Práca v Canva/Photoshop/CapCut alebo inom grafickom programe.
  • Práca v Meta Business Manager vrátane Ads Manager.
  • Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1).
  • Microsoft Office.

Ponúkame

  • zaujímavá nestereotypná práca v krásnych nových kancelárskych priestoroch
  • malý priateľský kolektív
  • flexibilná pracovná doba
  • priestor pre iniciatívu a nápady
  • grilovačky na terase a spoločné teambuildingové akcie a dovolenky

O firme

Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a tisíckami reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Naša Akadémia MGM sa stala vzorom pre akreditovaný kurz, na základe ktorého je možné získať realitnú živnosť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky