Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Milk

Account Manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané23.05.2022

Milk tvorí stratégiu, dizajn a zmysluplný obsah pre lokálne aj medzinárodné firmy a organizácie. Sme kolektív dizajnérov/iek, umelcov/kýň, stratégov/ičiek a visual storytellerov/iek.

Náplň práce

Milk je kreatívne štúdio, ktoré robí pútavý dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Pracujeme na obsahových programoch, brandových magazínoch v online aj printe, vizuálnych identitách, medzinárodných kampaniach aj vlastných neziskových projektoch.

Do Milku práve hľadáme skúseného Senior Account Managera, ktorý bude rovnocenným partnerom pre našich klientov a postará sa nielen o ich spokojnosť, ale aj o to, aby naše projekty aj tím rástli a napredovali.

Naše magazínové štúdio vie nachystať skvelý obsah, no aktuálne nám chýba ťah skúseného account lídra, ktorý povedie diskusiu so seniornými manažérmi u klientov a pomôže vágne myšlienky a nápady upratať do prosperujúcich projektov. Zároveň potiahne vpred aj celý tím – pomôže mu riešiť problémy, zlepšovať sa v klientskom manažmente a šoférovať zložité projekty.

Budeš prvým človekom v tejto roli, takže máš veľa slobody v jej formovaní. Radi ťa zorientujeme v tom, ako to u nás chodí; očakávame však, že nám ukážeš, ako to má vyzerať: sám/sama budeš vedieť, čo treba robiť, prinesieš riešenia a celý tím výrazne posunieš vpred v manažmente klientov a projektov.

Čo budeš najčastejšie robiť:

  • Komunikovať s klientmi a tímom, synchronizovať ich, nastavovať očakávania a riadiť procesy
  • Starať sa o komplexné zdravie projektov, kvalitu práce, komunikácie či financií
  • Rozbiehať a viesť nové projekty, chytať zadania a starať sa o ich hladký onboarding
  • Challengovať status quo u klienta aj v tíme, hľadať cesty k zlepšeniam, upsellu a rozvoju
  • Udržiavať vysoký štandard klientskeho servisu a starať sa o spokojnosť a vzájomnú informovanosť
  • Viesť a zlepšovať account manažment v tíme, tvoriť jeho pravidlá, garantovať jeho kvalitu
  • Riešiť problémy a nastavovať pravidlá v komunikácii, procesoch a plánovaní
  • Mentorovať manažérov v plánovaní, komunikácii a práci s klientom

Požiadavky

  • Aspoň 8-10 rokov skúseností s account a projektovým manažmentom
  • Vynikajúce komunikačné a soft skills
  • Iniciatívu, proaktivitu a motiváciu neustále posúvať vpred seba, klientov aj tím
  • Cit a empatiu voči klientom aj tímu
  • Odvahu prevziať zodpovednosť aj za zložité a ťažké rozhodnutia
  • Schopnosť udržať dlhodobý plán, ale aj reagovať na akútne problémy
  • Písanú aj hovorenú angličtinu na vysokej úrovni

Ponúkame

  • Prostredie skúseného magazínového štúdia tvoriaceho atraktívny a užitočný obsah
  • Klienti s medzinárodnými projektmi v objemoch cez 100k EUR ročne
  • Tím vyše 20 šikovných editorov, dizajnérov a ďalších ľudí, s ktorými sa vzájomne veľa naučíte
  • Pestrosť a rôznorodosť – budeš riešiť široké portfólio úloh a výziev
  • Autonómia v rozhodnutiach a iniciatíve – sám/sama si určuješ priority aj spôsob ich riešenia
  • Interné projekty, pomoc neziskovkám a ďalšie možnosti, kde uplatniť svoje nápady a zlepšenia
  • Sloboda aj zodpovednosť – robíš kedy, kde a ako chceš, ale zodpovedáš za výsledky
  • Office s výhľadom na prezidentský palác a ničím neobmedzená práca z domu

Články z magazínu

Zobraziť všetky