Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Mindshare Slovakia

Digital Executive (Digital Specialist)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

Úroveň

Pridané01.04.2022

Náplň práce

Ak si fanúšikom digitálneho marketingu, bavia ťa digitálne technológie máme pre teba jedinečnú príležitosť pracovať v medzinárodnej agentúre, a byť tak pri digitálnych kampaniach pre silné značky klientov akými sú Unilever, Ferrero, Mazda, Decathlon, mBank, Slovnaft a mnoho iných.

Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na naše digitálne oddelenie, kde budeš pomáhať kolegom v tíme so zastrešovaním digitálnych aktivít, a tiež zabezpečovať komplexnú realizáciu kampaní zvereného portfólia klientov.

• Budeš nápomocný/á pri administrácií, implementácii a spracovávaní digitálnych kampaní.
• Sledovanie a optimalizácia kampaní smerom k stanoveným KPIs.
• Spolupráca s konzultačným a výkonnostným tímom na digitálnych kampaniach.
• Vyhodnocovanie a reporting digitálnych aktivít.

Požiadavky

• Ideálne aspoň ročnú skúsenosť s prácou v digitálnej alebo mediálnej agentúre
• Znalosť digitálneho prostredia a sociálnych médií
• Nie sú ti cudzie pojmy ako CTR, CPC, CPM, SEM
• Chuť neustále sa odborne posúvať v oblasti digitálneho marketingu. Kontinuálne vzdelávanie a rozširovanie zručností, účasť na pravidelných workshopoch a webinároch. Samoštúdium na základe množstva medzinárodných a lokálnych podkladov a odporúčaní, ktoré mame k dispozícii.

Ponúkame

• Možnosť pracovať na silných lokálnych a globálnych značkách
• Prístup ku globálnemu know-how a nástrojom
• Pravidelný kontakt s kolegami z celého sveta
• Možnosť práce z domu (hybrid working) v rozsahu podľa dohody
• Neformálna a otvorená komunikácia
• Skvelá pracovná atmosféra a kolektív
• Systém kontinuálneho interného aj externého vzdelávania
• Balíček benefitov v rámci stanoveného limitu podľa svojho výberu z Benefit Plus Cafeterie, kde si môžeš v priebehu roka čerpať ľubovoľné voľnočasové benefity v kategóriách Krása / Kultúra / Šport / Vzdelávanie / Zdravie a/alebo celoročná zdravotná starostlivosť v sieti ProCare, plne hradená MulitSport karta a skupinová výučba anglického jazyka na pracovisku
• 5 dní na zotavenie bez nutnosti potvrdenia od lekára (tzv. sick days)
• Výborná káva a nápoje zdarma
• Čerstvé ovocie každý týždeň
• Možnosť zdokonaliť sa vo FIFE, UFC alebo iných PS hrách
• Pravidelné celofiremné alebo teamové off-site eventy
• Notebook a telefón aj na súkromné účely
• Dobrá adresa v širšom centre Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou.

Články z magazínu

Zobraziť všetky