Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MirandaMedia Group

Sales Manager

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.05.2024

Ahoj, volám sa Simona a som Country Manager v spoločnosti Miranda. V súčasnosti hľadáme skúseného a motivovaného Sales Managera, ktorý sa pridá k nášmu tímu. Naša spoločnosť Miranda je full-service digitálna a marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na e-commerce a digitálny marketing. Sme hrdí na to, že sme za posledné štyri roky dosiahli významný rast a etablovali sme sa ako významný hráč v našej oblasti.

Náplň práce

Ako Sales Manager sa budeš aktívne podieľať na budovaní nových obchodných vzťahov a starostlivosti o existujúcich klientov. Hľadáme kandidáta s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami, schopného identifikovať potreby klientov a navrhovať im relevantné riešenia. Ideálny kandidát má silné obchodné myslenie, schopnosť pracovať pod tlakom a vášeň pre budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi.

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii, ideálne v oblasti marketingu alebo predaja.
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Schopnosť budovať a udržiavať silné vzťahy s klientmi.
  • Silná orientácia na výsledky a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Skúsenosť s vyjednávaním a uzatváraním zmlúv.
  • Proaktívny prístup a vysoká miera sebamotivácie.
  • Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni.

Ponúkame

  • Atraktívny plat a motivačný bonusový systém.
  • Možnosť kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja.
  • Prácu v kreatívnom a dynamickom tíme.
  • Príležitosť pracovať s významnými klientmi a zúčastňovať sa na zaujímavých projektoch.
  • Moderné pracovné prostredie a priateľská firemná kultúra.

Články z magazínu

Zobraziť všetky