Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MNB Solutions

IT Analytik / budúci Solution Architekt

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 4000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané18.01.2022

At MNB Solutions we design result-oriented solutions that meet the real customer needs & we deliver their end-to-end implementation.

We specialize in challenging projects, building large scale enterprise solutions & working with corporate clients in international environment.

When working with us, you can consider [IT] done.

Náplň práce

  • Hľadáme si k nám šikovného IT analytika, ktorý sa v minulosti podieľal na vývoji enterprise solutions, s výbornými komunikačnými, organizačnými a jazykovými schopnosťami
  • Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v korporáte a/alebo pre veľkých klientov, ale chce prejsť do menšej flexibilnejšej firmy
  • Tvojou hlavnou úlohou bude organizovať naše IT operations, t.z. analyzovať požiadavky na vývoj v nemeckom jazyku, zabezpečovať ich dodanie, koordinovať činnosť developerov a organizovať tasky prichádzajúce na Dev aj Support stream
  • Budeš súčasťou vývoja portálových riešení postavených na Microsoft stack doméne, vrátane inferfaces (SOAP, REST,...)
  • Máš preto High-Level prehľad o moderných webových technológiách (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, React, Angular)
  • Produkty z Microsoft 365, MS Azure, prípadne MS Dynamics by ti nemali byť tiež cudzie
  • V ideálnom prípade máš prax s vývojom SW riešení alebo administráciou SharePoint 2013 a vyššie
  • Vďaka tomu, že hovoríš plynule nemecky a ideálne aj anglicky, sa v krátkom čase dostaneš do priameho kontaktu s klientmi a po cca 6 mesiacoch začneš preberať zodpovednosť za celú technickú realizáciu projektu -> postupne sa z Teba stane Solution Architekt
  • Budeš supportovať CEO, CTO a Project Managera tak, aby sa projekty stále hýbali dopredu
  • Budeš im aj tak trochu predĺženou rukou a budeš im pomáhať v plnení zadaní a dosahovaní stanovených projektových cieľov
  • Tým, že budeš spolupracovať priamo s vedením firmy, sa očakáva, že Tvoja dostupnosť by mala presahovať bežný rámec 9-5
  • V budúcnosti budeme cestovať priamo za klientmi do Nemecka

Požiadavky

  • Hľadáme high-performera(ku), ktorý(á) ma drive a chce sa učiť
  • Si samostatný/á a máš "problem solving mindset" / uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
  • Máš za sebou aspoň 3 roky práce ako developer a 2 roky na konzultantskej pozícii
  • Hovoríš plynule nemecky (C1) a ideálne aj anglicky (B2)
  • Tvojím mottom je "quality over quantity"
  • Rád(a) pomáhaš zákazníkom tým, že im poskytneš kvalitné IT-riešenia
  • Rád(a) posúvaš hranice svojej komfortnej zóny napríklad prácou na nemecky hovoriacich projektoch
  • Chceš byť vnímaný(á) ako parťák/parťáčka, na ktorého(ú) sa môžeme my ale aj klienti spoľahnúť

Ponúkame

  • Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie
  • Dostaneš high-end notebook a telefón aj na súkromné účely
  • Prácu môžeš vykonávať 100% z pohodlia domova. Aj po skončení pandémie plánujeme zachovať Home Office minimálne na 80%
  • 3 dni Sick Leave za rok
  • Ponúkame dôveru a s ňou istú mieru flexibility využitia pracovného času. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorému/ktorej budeme môcť dôverovať. Dôraz kladieme na výsledky a kvalitu
  • Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote ako svadba, narodenie dieťaťa
  • Práca na nemeckých projektoch a teda denný kontakt s cudzím jazykom a zahraničnými klientmi
  • Keď to pandemická situácia umožní, perspektívne občasne vycestuješ s CEO priamo ku klientom
  • Budeš pracovať s mladým ale skúseným tímom, ktorý sa nebojí podeliť o know-how
  • Tak povediac v papučiach sa dostaneš na medzinárodné projekty a naučíš sa veľa z IT sveta
  • Ak Ti tu niečo chýba, daj nám vedieť. Sme open-minded a vždy hľadáme win-win

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top