Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

msg life

SEO špecialista/-tka

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané17.05.2022

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste
U nás môžete pracovať formou dohody o vykonaní práce alebo na živnosť. Ponúkame možnosť kombinovať prácu v kancelárii s prácou z domu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• optimalizovanie web stránky za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho
vyhľadávania a zvyšovania návštevnosti stránky
• vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre firemnú web stránku
• analýza v rámci SEO nástrojov a vykonávanie SEO vyhodnotení
• monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane
zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov
• budovanie LinkBuildingu, vykonávanie analýz externých a interných
prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní
• vyhľadávanie a analýza zaujímavého obsahu pre náš web, porovnávanie
kvality spätných odkazov a ich navrhovanie
• oslovovanie partnerov pre možnosti spolupráce a reklamy

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa
• vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• znalosť SEO nástrojov ako napr. Search Console, Google Adds,
Marketing Miner, Collabim, Ubersuggest a iné
• skúsenosti v oblasti SEO a analyzovania webových stránok,
pokročilá schopnosť reportovania informácií
• schopnosť analyzovať a reportovať v Exceli (tabuľky, slicer,
funkcie, kontigenčné tabuľky, grafy), prípadne v Business
Intelligence
• výborné komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
• zmysel pre tímovú spoluprácu, analytické myslenie, flexibilita,
samostatnosť, presnosť

Ponúkame

• možnosť home office
• dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
• pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
• atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
• kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
• široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
• odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
• podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
• každoročne deň plateného voľna 31.12.
• sickday
• stravné lístky Ticket Restaurant/príspevok na stravovanie a príspevky na individuálne aktivity
• podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
• pravidelné firemné podujatia

Články z magazínu

Zobraziť všetky