Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

msg life Slovakia

Softvérový inžinier - migrácia

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2100 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Aktualizované20.07.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste
U nás môžete pracovať formou hlavného pracovného pomeru, skráteného úväzku alebo na živnosť. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• vykonávanie migrácií našich poistných softvérových produktov a systémov
• spolupráca pri vývoji a vytváraní migračných transformačných pravidiel a ich implementácia do nášho migračného systému
• analýza a porovnávanie zdrojových a cieľových systémov vrátane ich dátových
modelov
• spoluúčasť pri návrhu a implementácii technickej infraštruktúry pre migráciu: starostlivosť o migračný server, konfigurácia a údržba databáz, vykonávanie inštalácií a konfigurovanie cieľových systémov, technická podpora testovacích behov migrácie a takisto produktívnej migrácie v súčinnosti s našimi zákazníkmi
• spoluúčasť na stretnutiach so zákazníkom; podpora a poradenstvo pri realizácii cieľového systému

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa
• vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk (B1) + Anglický jazyk (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• skúsenosti s migračnými projektami
• skúsenosti s prostredím databáz DB2/Oracle resp. ich správou a údržbou
• rozsiahlejšie znalosti jazyka SQL
• základné znalosti programovania C/C++ resp. Java
• aktívna nemčina (B2) alebo pasívna nemčina (B1) v kombinácii s aktívnou angličtinou (B2)
• skúsenosti s návrhom koncepciou a realizáciou softvérových produktov sú vítané
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Ponúkame

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top