Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

msg life Slovakia

Webový analytik – IT analytik

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované03.05.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

• Meranie, analyzovanie, vyhodnocovanie a interpretácia údajov zo všetkých firemných webov a aplikácií.
• Premyslenie a návrh metrík, dimenzií a online reportingu s využitím Google Analytics (UA, GA4), GTM, BigQuery, Google Data Studia, Google Search Console, SEO aplikácii, Power BI, a ďalšie.
• Analýza získaných údajov, ich prepojení a súvislostí.
• Návrh vyhodnocovania výsledkov, vyvodenie záverov a ich interpretácia, predkladanie konkrétnych návrhov na zlepšenie.
• Prezentácia výstupov, analytická podpora a usmerňovanie členov tímu SEO kolegov a copywriterov.
• Zodpovednosť za funkčnosť/rozvoj reportingu a správnosť údajov.
• Sledovanie aktuálnych trendov v oblasti e-commerce, webovej analytiky, online marketingu a webových technológií.
•Vyvíjanie a zlepšovanie procesu analýzy údajov.

Požiadavky

• Skúsenosti v oblasti webovej analytiky (ideálne aspoň 3 roky – úroveň medior).
• Skúsenosti s využívaním nástrojov pre webovú analytiku (Google Analytics a pod.).
• Skúsenosti s vyhodnocovaním dát v rámci Excelu.
• Schopnosť zobrazovať údaje vo vhodnej forme.
• Silné analytické, logické a štruktúrované myslenie.
• Proaktívny a samostatný prístup pri spracovávaní tém.
• Schopnosť posúvať veci dopredu, ochota diskutovať s členmi tímu pri hľadaní riešení.
• Zmysel pre detail, presnosť pri spracovávaní zadaní a schopnosť dokázať dotiahnuť veci až do konca.
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
• Anglický jazyk na úrovni B2.

Ponúkame

• Dlhodobá spolupráca, finančná istota a stabilné zázemie.
• Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
• Práca z domu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top