Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

MullenLowe GGK

Copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované08.03.2023

MullenLowe je sieť kreatívnych agentúr venujúcich sa integrovanej marketingovej komunikácii. Každá z nich má silnú podnikateľskú históriu a ochotu prijímať výzvy. Sieť pôsobí v 65 krajinách po celom svete. MullenLowe GGK Bratislava je full-servisová reklamná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, stabilne v TOP 10 rebríčka KRAS.

Veríme, že dokážeme dať dohromady tých najlepších ľudí, aby kládli správne otázky, pochopili kľúčové problémy a následne uviedli do praxe High Value Ideas, ktoré menia biznis našich klientov.

Viac o nás, našich prácach a klientoch: www.mullenloweggk.sk/ alebo na facebook.com/MullenLoweGGK

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho človeka, ktorého baví práca so slovom, rád vymýšľa komunikačné nápady a má ambíciu ukázať svoje schopnosti pri tvorbe pre top medzinárodné aj domáce značky.

Čiže náplňou tvojej práce bude:

  • ideamaking
  • copywriting
  • prezentácie pred klientom
  • účasť na produkciách (rádio spoty, online videá, tv spoty...)
    a k tomu workshopy, kreatívne súťaže a pestrý agentúrny život :-)

Požiadavky

  • Hľadáme copywritera/copywriterku so skúsenosťami.
  • Práca v agentúre je vítanou skúsenosťou, keďže očakávame tímového hráča.
  • Potrebná je aspoň pasívna znalosť angličtiny.
  • Kreatívne ocenenia resp. silné portfólio sú vítaným bonusom.
  • No a kľúčová je chuť tvoriť, vymýšľať, kreovať, keďže pekných zadaní máme pripravených neúrekom. Takže šanca kreatívne zažiariť je veľká 😎

Ponúkame

Bacha, u nás máš garantovaný PARKING!

Takže môžeš zabudnúť na problémy s parkovaním v iných častiach Bratislavy, tu máš flek zaručený. Takisto aj meninový a narodeninový darček 😍
No a k tomu skvele vyvážený kolektív, v ktorom nájdeš skúsených kreatívnych lídrov aj mladé talenty a budúce hviezdy reklamy.

Zároveň u nás platí to, na čom sa dohodneme, čiže plat dostaneš načas a keď sa darí, ani koncoročné odmeny nie sú výnimkou.

Sme členom KRAS aj ADMA, čiže sme doma v online aj v offline.
No a aspoň na ilustráciu niektoré značky z nášho portfólia: Porsche, Audi, VW, Seat, Tipos, VšZP, Baumit (aj medzinárodne), Pierre Baguette, Eurovea, ...a to zďaleka nie sme na konci. Takže copywriteri s ambíciami nájdu dostatok príležitostí ukázať svoju šikovnosť.

Čo dodať na záver? Za ostatné dva roky sme výrazne prekopali agentúru a hľadáme ambiciózne posily, s ktorými sa posunieme o ďalší kus dopredu. Portfólio, know-how, aj chuť máme, chýbaš nám už len ty.

Články z magazínu

Zobraziť všetky