Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nadácia Cvernovka

Šéf*ka produkcie

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.05.2024

Nadácia Cvernovka zriaďuje kultúrne a kreatívne centrum Nová Cvernovka v Bratislave.

Okrem multifunkčných priestorov, vonkajšej terasy, pódia, komunitnej záhrady, verejného parku, detského ihriska a verejnej knižnice tu sídli 132 umeleckých a tvorivých atelierov. Areál poskytuje široké spektrum kultúrnych a vzdelávacích programov z oblasti hudby, výtvarného umenia, literatúry, filmu, divadla a multižánrových aktivít.

Kultúrne centrum Nová Cvernovka je nezávislý, bezpečný, medzigeneračný a multižánrový priestor, kde rôznorodé komunity a subkultúry spolu s nami objavujú NOVÉ formy a žánre umenia a kultúry, myslenia či gastronómie a ich nespočetné prieniky.

Náplň práce

Hľadáme šikovného človeka, ktorý bude viesť produkčný tím v kultúrnom centre Novej Cvernovky.

  • Plynulý chod produkcie kultúrneho centra (realizácia verejných, neverejných a komerčných podujatí)
  • Produkcia jednotlivých podujatí v spolupráci s dramaturgiou a klientmi
  • Komunikácia s dodávateľmi, interpretmi, divadelnými súbormi
  • Dodržiavania právnych a bezpečnostných predpisov
  • Vyjednávanie s dodávateľmi, umelcami a externými partnermi o technických podmienkach spolupráce
  • Vedenie a rozvoj produkčného tímu a externých technikov a dodávateľov (SBS a iné)
  • Prerozdelenie podujatí medzi produkčný tím
  • Tvorba a aktualizácia produkčných plánov, rozpisov, evidencií a reportov
  • Správa, údržba a zabezpečenie opráv inventáru, techniky a ďalšieho príslušenstva
  • Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtových a časových limitov podujatí

Požiadavky

  • Vodičský preukaz typ B
  • Anglický jazyk plynule (schopnosť komunikovať s medzinárodnými partnermi)
  • Trpezlivosť, dôslednosť, samostatnosť
  • Flexibilita (pracovná doba zahŕňa aj večery a víkendy)
  • Schopnosť riešiť problémy a konfliktné situácie a robiť rozhodnutia pod tlakom
  • Prehľad o aktuálnych trendoch a technológiách v oblasti produkcie

Ponúkame

  • možnosť spoznávania zaujímavých osobností v kultúre a umení na Slovensku aj v zahraničí
  • možnosť profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania
  • voľný vstup na podujatia KC a zľavy na bare
  • teambuildingové aktivity

Články z magazínu

Zobraziť všetky