Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NEBBIA

Grafický/á dizajnér/ka NEBBIA fitness

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované21.03.2023

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. - celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní (Praha, Bratislava) aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Náplň práce

Žijeme vo vizuálnej dobe, kde sa každý významný brand snaží odlíšiť a zaujať.

NEBBIA nie je výnimkou. Sú to vízie, prekonávanie očakávaní a dosahovanie okamžitých výsledkov, ktoré nás v tíme všetkých charakterizujú. Tvojim cieľom bude tvoriť moderný dizajn s úderným copy, ktorý predáva a pomôže nám osloviť davy fitness nadšencov. Pritom však chceme ostať autentickí, originálni a nadčasoví.

Čaká ťa u nás vlna novej inšpirácie, ak dýchaš pre grafiku, máš v merku všetky dizajnérske vychytávky a trendy tejto doby, dokážeš rýchlo a trefne navnímať NEBBIA štýl a máš cit pre detail.

Pošli nám ochutnávku svojej tvorby a budeš to ty, koho prácu budú vidieť ľudia na celom svete :-)

Tvojou náplňou práce bude:

príprava grafických podkladov na web,
príprava grafických podkladov na social media,
tvorba vizuálov GDN reklám, kampaní,
tvorba a zadávanie grafických podkladov do tlače, príprava katalógov, vizitiek, POS materiálov,
grafické spracovanie návrhov pri vývoji produktov (najmä logá, printy, štítky, kartičky, až po obalový materiál - spolupráca s hlavnou dizajnérkou)
spolupráca s marketingovým oddelení pri vytváraní kreatívnych koncepcií, určujúcich podobu a zameranie mtg komunikácie, reklamných kampaní, kooperácia najmä s content špecialistom, copywritterom, fotografom a pod.

Požiadavky

prax v oblasti grafický dizajn
iniciatíva a aktívny prístup k práci
precíznosť, zmysel pre detail a presnosť
dodržiavanie termínov, organizovanie práce
komunikatívnosť, kreativita, tvorivosť
sledovanie dizajnérskych noviniek a trendov

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Ponúkame

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team
  • flexibilný pracovný čas
  • príležitostný home office
  • 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
  • podpora relokácie
  • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • MULTISPORT karta
  • zľavy na NEBBIA produkty
  • CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, workshopy

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top