Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

NEBBIA

Senior PPC specialist (nástup ASAP)

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1620 — 1760 €

Dátum pridania22.04.2021

Náplň práce

Do nášho NEBBIA teamu špecialistov, pre ktorých je marketing balzam na dušu hľadáme šikovnú posilu, no nehľadáme len nejakého usilovného klikača kampaní, ale rovnocenného partnera.. TOP HEAD v PPC stratégii - TY príď, stanov ciele a povedz takto to bude fungovať..staneš sa ownerom..nikto ťa u nás nebude vodiť za ruku! Veď to by si sa ako senior musel hanbiť, no nie?.. Ale o názor a support ostatných členov tímu sa báť nemusíš. Brainstormy sú tu na dennom poriadku :-)

..nie sme pripravení len tak niečo skúšať, teda buď kaliber v dosahovaní cieľov, eso v zacieľovaní a majster efektívneho rozdeľovania budgetu. Jednoducho sústredíme v našich tímoch talenty. Si jedným z nich?

Ak áno využi všetko, čím disponuješ a pracuj pre firmu, ktorá má ambície dobiť svojimi kampaňami nielen online svet, ale celkovo svet fitness a kulturistiky. Či už TTP alebo živnosť, pamätaj, že nič nenahradí to, že si súčasťou teamu on-site.

Zveríme ti:

návrh a implementácia stratégie online kampaní (FB ads, Google Ads) so zameraním na rozvoj brandu,
zúčastňovanie sa na plánovaní kampaní s mkt tímom,
vytváranie mediaplánov a produkčných plánov pre dodanie formátov na kampane,
analýza, vyhodnocovanie a zvyšovanie efektívnosti a výkonosti kampaní, nasadzovanie, optimalizácia,
návrh KPI´s, sledovanie kľúčových metrík,
navhovanie a správa rozpočtov v spolupráci so CMO, efektívny spending
spolupráca s mktg špecialistami - content, brand, SoMe, grafici a pod.

Požiadavky

Tvoje šance sa zvyšujú ak máš relevatné skúsenosti na pozícii, resp. s tvorbou PPC stratégií, strategické a analytické myslenie
kvalitný time management, organizačné, plánovacie a komunikačné skills,
kreativitu, vysokú miera zainteresovanosti, proaktívnosť, tímovosť,samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť,
záujem o digitálny svet, znalosť social media platforiem

Ostatné znalosti
Facebook Ads Manager - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý
Facebook Analytics - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Ponúkame

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team

a taktiež náš profil na WTTJ: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia
prípadne náš oficiálny LinkedIn NEBBIA

  • flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť vo veľkej miere sám/a
  • home office podľa dohody s nadriadenými,
  • 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
  • podpora relokácie
  • skupinová INHOUSE angličtina so skúsenou lektorkou (príp. online)
  • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • MULTISPORT karta - s ktorou v rámci SR a ČR využiješ množstvo športových a relaxačných zariadení, takže v pondelok fitko, v utorok sauna, streda lezecká stena vo štvrtok jóga a v piatok sa zwellnessuješ..využi čo len chceš :)
  • zľavy na NEBBIA produkty
  • CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
  • firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..
  • No a ten alkohol v chladničke tiež nie je len tak náhodou! :D

Navrch stránky To top