Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NEBBIA

PPC specialist (nástup ASAP)

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované06.03.2024

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. - celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní (Praha, Bratislava) aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Náplň práce

Do nášho NEBBIA teamu špecialistov, pre ktorých je marketing balzam na dušu hľadáme šikovnú posilu, no nehľadáme len nejakého vyklikávača kampaní, ale rovnocenného partnera.. TOP HEAD v PPC stratégii - OWNERa....nikto ťa u nás nebude vodiť za ruku! Veď to by si sa ako senior musel hanbiť, no nie?.. Ale o názor a support ostatných členov tímu sa báť nemusíš. Brainstormy sú tu na dennom poriadku :-)

..nie sme pripravení len tak niečo skúšať, teda buď kaliber v dosahovaní cieľov, eso v zacieľovaní a majster efektívneho rozdeľovania budgetu. Jednoducho sústredíme v našich tímoch talenty. Si jedným z nich?

Ak áno využi všetko, čím disponuješ a pracuj pre firmu, ktorá má ambície dobiť svojimi kampaňami nielen online svet, ale celkovo svet fitness a kulturistiky. Či už TTP alebo živnosť, pamätaj, že nič nenahradí to, že si súčasťou teamu on-site.

Zveríme ti:

návrh a implementácia stratégie online kampaní (FB ads, Google Ads) so zameraním na rozvoj brandu,
zúčastňovanie sa na plánovaní kampaní s mkt tímom,
vytváranie mediaplánov a produkčných plánov pre dodanie formátov na kampane,
analýza, vyhodnocovanie a zvyšovanie efektívnosti a výkonosti kampaní, nasadzovanie, optimalizácia,
návrh KPI´s, sledovanie kľúčových metrík,
navhovanie a správa rozpočtov v spolupráci so CMO, efektívny spending
spolupráca s mktg špecialistami - content, brand, SoMe, grafici a pod.

Požiadavky

Tvoje šance sa zvyšujú ak máš relevatné skúsenosti na pozícii, resp. s tvorbou PPC stratégií, strategické a analytické myslenie
kvalitný time management, organizačné, plánovacie a komunikačné skills,
kreativitu, vysokú miera zainteresovanosti, proaktívnosť, tímovosť,samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť,
záujem o digitálny svet, znalosť social media platforiem

Ostatné znalosti
Facebook Ads Manager - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý
Facebook Analytics - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Ponúkame

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team
  • flexibilný pracovný čas a time management
  • vlastná CAFETÉRIA, kde kráľovnou je naša BEA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • vlastný zamestnanecký zhodnocovací fond
  • veeľkáá zľava na NEBBIA produkty
  • CHILL zone s knižnicou, Multisport karta
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..

Články z magazínu

Zobraziť všetky