Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

NEBBIA

Marketingový manažér/ka

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované21.06.2024

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. - sme celosvetovo pôsobiaca spoločnosť a jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame cez sieť vlastných kamenných predajní (Praha, Bratislava, Žilina), ale globálne cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Náplň práce

Hej, ty! Áno, TY! Žiješ na Instagrame, TikToku a YouTube? Miluješ fitness a sleduješ najnovšie trendy? NEBBIA ťa potrebuje! Hľadáme cool Influencer Marketera, ktorý vie, ako zaujať a roztočiť sociálne siete.

Čo budeš robiť:

  • Tvorba influencer stratégie: Rob si svoje, ale tak, aby to ladilo s našou značkou.
  • Personalizovaná komunikácia: Buď kamo s našimi ambasádormi, prispôsobuj obsah ich štýlu.
  • Plánovanie obsahu: Vymýšľaj, čo, kedy a ako budú ambasádori promovať. Kreativite sa medze nekladú.
  • Sledovanie úspešnosti: Sleduj, čo fičí a čo nie. Analyzuj, hodnoť, posúvaj to ďalej.
  • Nábor nových tvárí: Objavuj nových influencerov, ktorí zapadnú do našej NEBBIA rodiny.
  • Dohadovanie spoluprác: Vyjednávaj podmienky, staraj sa o detaily, buď proste šéf.
  • Príprava materiálov: Zabezpeč, aby influenceri mali všetko, čo potrebujú na bombové kampane.
  • Koordinácia fotení a eventov: Urob z našich akcií nezabudnuteľné zážitky.

Požiadavky

Ži a dýchaj fitness. Buď ten, koho sledujú.

Vieš, ako funguje influencer marketing a máš to v malíčku.

Vieš sa vyjadrovať, komunikovať a hlavne počúvať.

Tvoje nápady sú divoké, ale vždy triafajú do čierneho.

Vieš pracovať s dátami a hodnotiť, čo je cool a čo nie.

Záujem o módu, fitness, gymnastika, silový tréning, funkčný tréning (aktívne/rekreačne)

VŠ vzdelanie oblasť marketing, reklama, PR, manažment
prax na pozícii: 1-2 roky
angličtina: min B2 a viac

Ponúkame

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

  • zamestnanecký zhodnocovací fond od 1. roka spolupráce
  • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • MULTISPORT karta
  • výrazné zľavy na NEBBIA produkty
  • CHILL zone s knižnicou
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..

Články z magazínu

Zobraziť všetky