Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NEHERA

SALES & MARKETING EXECUTIVE

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované14.06.2023

NEHERA is an independent Slovak brand that revived the heritage of the famous Czechoslovak brand that flourished in the 1930s and made history worldwide in the integration of design, production and retail. Relying on creativity and innovation to create exceptional fashion that remains elegant regardless of the evanescent trends. In a fashion world obsessed with MORE, NEHERA uncovers the beauty in LESS.

Náplň práce

Do nášho NEHERA sales & marketing tímu hľadáme rozhľadeného, zanieteného človeka, ktorý má skúsenosti v obchode a marketingu, ideálne v spojení so záujmom o oblasť fashion business. Okrem predajných zručností a veľmi dobrej osobnej komunikácie potrebujete pre túto pozíciu aj estetické cítenie a zručnost a cit pre styling.

Náplň práce pokrýva 3 hlavné oblasti:
1. Eshop – komplet administrácia a obsluha eshopu na platforme Shopify:
a) tvorba obsahu - fotky, vizuálna prezentácia, tvorba obsahu pre sociálne siete a reklamu
b) upload produktov a ich popis
c) predaj, odosielanie tovaru, komunikácia so zákazníkmi
d) administrácia
e) štatistiky a vyhodnocovanie úspešnosti
2. Tvorba obsahu a spravovanie sociálnych sietí zamerané na podporu predaja a prezentáciu produktov pre eshop, kamenné obchody a veľkoobchodných zákaznikov, spravovanie online reklamných kampaní
3. Osobný predaj

Veľká časť pracovných aktivít na tejto pozícii je zameraná na plánovanie predaja na eshope, nahadzovanie produktov a tvorba vizuálneho a textového obsahu pre sociálne siete a reklamu.

Požiadavky

Dôležité zručnosti, ktoré su pre pozíciu nevyhnutné:
• predajné zručnosti
• výborné komunikačné zručnosti, ako v tíme, tak aj v externom prostredí (aj zahraničie)
• estetické cítenie
• styling
• samostatnosť a schopnosť určiť si priority
• schopnosť rozhodovať sa
• chuť učiť sa nové veci
• schopnosť pracovať v tíme a chápať súvislosti tímovej práce
• pokročilý excel, word, outlook
• pokročilá angličtina slovom aj písmom
• vodičský preukaz

Čo môže byť výhodou:
• nemčina (prípadne iné jazyky - čínština, kórejčina)
• znalosť grafických programov (photoshop, illustrator)

Akú by ste mali mať odbornosť:
• SŠ alebo VŠ vzdelanie, ideálne v oblasti fashion sales/marketing
• relevatná prax na podobnej pozícii (viacročná prax môže nahradiť aj chýbajuce odborné vzdelanie)

Ponúkame

NEHERA je nezávislá slovenská značka, oživujúca dedičstvo slávnej československej značky, ktorá prekvitala v 30. rokoch 20. storočia a zapísala sa do celosvetovej histórie integráciou dizajnu, výroby a maloobchodu.
Spoliehame sa na kreativitu a inovácie pri vytváraní výnimočnej módy, ktorá zostáva elegantná, bez ohľadu na trendy. V módnom svete zastávame heslo: MENEJ JE VIAC.

Novému členovi nášho tímu ponúkneme
• prácu v mladom, dynamickom, medzinárodnom tíme
• kreatívne prostredie fashion priemyslu
• možnosť naučiť sa nové veci a rásť spolu s prestížnou fashion značkou
• notebook
• vzdelávanie
• príjemnú kanceláriu v historickej budove v centre Bratislavy
• nápoje (káva, čaj voda) a ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami
• lektora angličtiny priamo vo firme

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top