Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NEHERA

Store Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2400 — 4000 €

TypTPP / Faktúra

Pridané02.07.2024

Náplň práce

Ste nadšený fanúšik módy a túžite po príležitosti stáť na čele novovznikajúceho luxusného obchodu pre značku NEHERA?
V našom obchode v srdci Bratislavy máme pre vás pozíciu šitú na mieru.
NEHERA je synonymom pre eleganciu, jednoduchosť a krásu. Každý kúsok našej kolekcie je tvorený s dôrazom na detail, kvalitné materiály a precízne vypracovanie, ktoré zdôrazňujú krásu minimalistického dizajnu.
Ako Store Manager pre NEHERA budete spoluvytvárať zážitok pre našich zákazníkov.

Čo bude vašou úlohou:
Manažovanie dennej prevádzky obchodu, plánovanie a riadenie procesov
Aktívne budovanie vzťahov so zákazníkmi v súlade s filozofiou značky
Aktívna podpora zákazníkov, stylingové poradenstvo a individuálne konzultácie
Manažovanie skladových zásob a inventúra
Visual merchandising
Manažovanie príležitostných POP UP stores
Predajné eventy a promo akcie
Plnenie predajných cieľov
Koordinácia a riadenie tímu zamestnancov (výber v spolupráci s HR oddelením, zaučenie, motivovanie, hodnotenie)

Požiadavky

Hľadáme človeka, ktorý má:
Silné komunikačné zručnosti s orientáciou na zákazníka, sebavedomé a diplomatické vystupovanie
Silné predajné zručnosti a radosť z obchodovania, nastavenie na úspech
Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu a priorizovať úlohy
Zmysel pre módu a estetiku
Organizovaný spôsob práce, flexibilitu a samostatné jednanie
Schopnosť viesť tím.
Schopnosť zvládať stres s nadhľadom
Kreatívny prístup a schopnosť prichádzať s novými nápadmi na podporu značky.
Chuť učiť sa nové veci
Dobrá znalosť anglického jazyka; iné cudzie jazyky sú výhodou
Znalosť MS Excel, Word, Outlook
Znalosť práce s pokladňou
Vítaná je skúsenosť s prácou v maloobchode a skúsenosti v oblasti práce s odevmi alebo textilom

Ponúkame

príležitosť pracovať pre značku, ktorá je pravidelnou súčasťou oficiálneho kalendára Paris Fashion Week
kreatívne prostredie fashion priemyslu
silné zázemie spoločnosti na medzinárodnom trhu
zamestnanecká zľava
bonusy za predajné výsledky
príspevok na Multisport kartu

Ak veríte, že toto je pre vás príležitosť a ste perfektným kandidátom pre túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis aj motivačný list. Vybraní kandidáti budú kontaktovaní na osobné pohovory.

O firme

NEHERA is an independent Slovak brand that revived the heritage of the famous Czechoslovak brand that flourished in the 1930s and made history worldwide in the integration of design, production and retail. Relying on creativity and innovation to create exceptional fashion that remains elegant regardless of the evanescent trends. In a fashion world obsessed with MORE, NEHERA uncovers the beauty in LESS.

Články z magazínu

Zobraziť všetky