Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

OKTAGON MMA

Head of Videoproduction / Creative Producent

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 3000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované15.05.2023

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

  • Riadenie procesu a realizácie celej produkcie videa na základe požiadaviek na obsah,
  • vrátane komunikácie s médiami, distribúcie výrobných plánov a reklám,
  • dohľad nad výrobou pohyblivej grafiky,
  • koordinácia a optimalizácia výroby prekladov videoobsahu.
  • Zabezpečenie (pridelenie) kapacít a časových harmonogramov potrebných požiadaviek,
  • t. j. udržiavanie aktuálnych informácií počas celého procesu,
  • situačné riadenie výrobného procesu,
  • komunikácia v reálnom čase a optimalizácia výroby,
  • sledovanie aktuálnych potrieb strižny,
  • Plánovanie rozpočtu na výrobu videa vrátane kontroly a podávania správ.

Požiadavky

  • Prax na podobnej pozícii najmenej 3 roky,
  • skúsenosti s riadením kapacít približne 20 členov tímu a ďalších externých spolupracovníkov vrátane stanovenia časového harmonogramu a potrebných rozpočtov,
  • technické znalosti procesov a rôznych častí výroby videa,
  • komunikatívna znalosť angličtiny,
  • schopnosť plánovať, organizačné schopnosti a systematickosť,
  • príjemné vystupovanie, pracovitosť a dôslednosť.

Ponúkame

  • Byť súčasťou tímu videoproducentov najrýchlejšie rastúcej organizácie MMA v Európe a športového fenoménu,
  • zažiť silu československého lídra na trhu a lovebrand, ktorý prekonáva hranice,
  • flexibilný pracovný čas,
  • byť súčasťou tímu ľudí, ktorí milujú svoju prácu,
  • čiastočný remote a kancelárie v centre mesta,
  • možnou účasť na turnaji,
  • a v neposlednom rade zaujímavé finančné odmeny.

Články z magazínu

Zobraziť všetky