Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Netfinancie

Marketingový špecialista/Online marketér

MestoPezinok

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované22.01.2024

Spoločnosť Netfinancie, s.r.o. je nezávislá sprostredkovateľská spoločnosť stabilne pôsobiaca na finančnom trhu už od roku 2006. Sme priekopníkmi online porovnávania a predaja poistenia a našimi partnermi sú všetky významné slovenské poisťovne. Od roku 2021 sme súčasťou silnej nadnárodnej skupiny Netrisk Group, ktoré pôsobí v strednej a východnej Európe.

Náplň práce

Hľadáme aktívnu a komunikatívnu osobu, ktorá má rada online marketing a obchod.

Vašou náplňou práce bude:

  • správa webov spoločnosti a ich optimalizácia – content marketing, SEO, linkbuilding, tvorba plánov pre jednotlivé aktivity
  • e-mail marketing: tvorba a správa kampaní
  • social marketing: správa sociálnych sietí spoločnosti (FB, IG, LinkedIn)
  • komunikácia s marketingovými a obchodnými partnermi spoločnosti
  • pravidelná analýza trhu, monitoring trendov a činností konkurencie
  • identifikácia a prezentácia nových obchodných a marketingových príležitostí
  • podpora pre všetky marketingové aktivity spoločnosti

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské, vysokoškolské
Odbor: marketing, obchod, financie
Jazyky: Slovenský jazyk (C2), Anglický jazyk (min. B1)
Ostatné znalosti a zručnosti:
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Search Console - Mierne pokročilý
Facebook Ads Manager - Mierne pokročilý
Copywriting - Mierne pokročilý
Viac:
Hľadáme kolegu/kolegyňu s príjemným vystupovaním, ktorý/á zapadne do nášho tímu.
Očakávame zodpovednosť, samostatnosť, cieľavedomosť, iniciatívu a dobrý time manažment.
Vyžadujeme výbornú slovenčinu (gramatiku a štylistiku).
Oceníme znalosť skratiek ako SEO, SEM, UX, UI, PPC či ROI, skúsenosti s marketingovými nástrojmi ako Ahrefs, Collabim, Hotjar, ScreamingFrog, MarketingMiner, prípadne grafickými nástrojmi.
Vyžadujeme minimálne základný prehľad v online marketingu alebo copywritingu.
Prax bude len výhodou.

Ponúkame

  • atraktívne a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • možnosť striedavej práce na office/homeoffice
  • sčasti flexibilný pracovný čas
  • firemný notebook a potrebné vybavenie
  • príjemný kolektív, rodinná pracovná atmosféra
  • pravidelné firemné akcie a teambuildingy
  • možnosť vzdelávania (webináre, školenia)
  • možnosť práce pre stabilnú a uznávanú spoločnosť

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top