Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NetSuccess

PPC Špecialista

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1600 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované27.03.2023

Sme 100 %-ná digitálna agentúra NetSuccess s viac ako 15 ročným pôsobením na trhu. Tvoríme reklamu a inzerujeme pre najrozmanitejších klientov. Naše projekty sa nabaľujú a rastú, a preto hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu social media specialist, ktorá/ktorý to vie s textom a time managementom. Ide o part time remote pozíciu, ale sídlime v centre Bratislavy a občas sa stretávame naživo.

Na prácu nebudeš sama/sám. Na digitálnom oddelení máme stabilnú partiu odborníkov, ktorí ti radi pomôžu a uvedú ťa do diania. Budeš úzko spolupracovať s full time social media človekom.

Náplň práce

  • Návrh stratégie pre reklamné účty Google Ads na základe cieľov klientov a ich finančných možností
  • Tvorba a optimalizácia Google Ads kampaní
  • Sledovanie KPIs, analýza v Google Analytics
  • Tvorba reportov v Looker Studiu a prezentácia výsledkov klientom
  • Sledovanie trendov v oblasti digitálneho marketingu

Požiadavky

  • Minimálne 3-ročné skúsenosti so správou PPC kampani (najlepšie v performance/digitálnej agentúre alebo na podobnej pozícii na strane klienta, preferujeme z ecommerce oblasti).
  • Silné analytické schopnosti a zmysel pre detail
  • Strategické myslenie a schopnosť plánovať
  • Mať chuť učiť sa
  • Komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať s dátami, ich analýzou a spracovaním
  • Gramatika na perfektnej úrovni
  • Schopnosť tvoriť kreatívne texty
  • Mať zvládnutú Google Ads certifikáciu
  • Orientuješ sa v Google Analytics 4 (alebo si na najlepšej ceste sa orientovať 😉 )
  • Vieš si vytvoriť report v Looker Studiu
  • Skúsenosť s Facebook Ads je výhoda
  • Skúsenosť s nástrojom Sklik je výhoda
  • Samostatná práca so zmyslom pre povinnosť ale aj práca v širšom kolektíve na komplexných zadaniach

Ak budeš vyhovovať požiadavkám, pošleme ti zadanie na vypracovanie.

Ponúkame

  • zabezpečený homeoffice s technickým vybavením
  • značnú slobodu a flexibilitu
  • pekné ohodnotenie
  • vtipných kolegov, ktorí sa radi bavia
  • príležitosť pracovať na zadaniach z rôznych segmetov

Články z magazínu

Zobraziť všetky