Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované06.03.2024

Milujeme vaše ťažké zadania. Také, pri ktoré zostávame v práci dlho do noci, a o ktorých rozmýšľame v sprche. Sme komunikačná agentúra s vedeckým prístupom. Spájame digitál, PR a branding do strategickej komunikácie s merateľnými výsledkami. Kancelárie máme v Bratislave a Prahe.

Náplň práce

Do New School Communications hľadáme account alebo marketingového manažéra/ku, ktorý sa chce stať dlhodobou súčasťou nášho úspešného príbehu.

Tvoje úlohy:

  1. Accounting kampaní a komunikácie pre našich dôležitých klientov
  2. Vytváranie marketingových a komunikačných stratégií
  3. Kreatíva a manažovanie tvorby obsahu do kampaní a na sociálne siete

Požiadavky

Hľadáme človeka, ktorý:

  • Má aspoň 1 rok skúseností z marketingu alebo PR, ideálne na pozícii account manažéra
  • Miluje marketing a chce sa v ňom neustále posúvať
  • Dodržiava deadlines a je systematický
  • Je kreatívny a má cit pre dizajn

Ponúkame

  • Práca na zaujímavých a zmysluplných projektoch pre klientov z verejného a súkromného sektora
  • Podiel na zisku agentúry pre seniorných zamestnancov
  • Sedenie v Jurkovičovej Teplárni v projekte SKY PARK
  • Preplatenie telefónu, office či internetu
  • A samozrejme, mladý a dynamický kolektív!

Články z magazínu

Zobraziť všetky