Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

NEXINEO

Social Media Manažér

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat10 — 12 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané05.06.2023

Sme NEXINEO a snažíme sa modernizovať IT vzdelávanie na školách. Od roku 2013 vyvíjame virtualizované počítačové vybavenie, ktoré sme dodali do viac ako 500 škôl v krajinách strednej Európy s ambíciou ďalšieho medzinárodného rozvoja. Získali sme množstvo ocenení, ako napríklad ITAPA - Najinovatívnejší projekt v oblasti verejnej správy, životného prostredia, vedy a výskumu alebo Deloitte Technology Fast 50 CE 2021 - Impact stars.

Náplň práce

Social Media Manažér – part time (cca 30h/mesiac)

Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže so sociálnymi sieťami. Našim cieľom je medzinárodný rozvoj a orientácia na nové trhy. Preto aktuálny a zaujímavý firemný profil na sociálnych sieťach bude pre nás nesmierne dôležitý. Pozícia je vhodná pre šikovného študenta/tku so zameraním na marketing, komunikáciu a pod. Prvé mesiace je nutné byť s nami v office.

Čo bude tvojou úlohou?

• Spravovanie našich profilov na sociálnych sieťach
• Tvorba obsahu a príprava content plánu
• Podieľanie sa na nastavení social stratégie
• Návrh a spracovanie textových podkladov
• Príprava vizuálov rôznych marketingových materiálov – podklady pre grafikov
• Komunikácia s dodávateľmi – prekladateľské agentúry, tlačiarne a pod.

Požiadavky

• Skúsenosti v oblasti marketingu a správe sociálnych sietí – hlavne LinkedIn
• Vzťah k písaniu a tvorbe marketingových textov, článkov, reklamných sloganov
• Schopnosť samostatne pripraviť podklady pre letáky, plagáty, inzercie
• Dobrá znalosť slovenčiny a angličtiny - gramatika a štylistika

Ponúkame

• Možnosť kombinovať prácu z domu a office (prvé mesiace v office)
• Pružný pracovný čas
• Priestor na osobnostný a odborný rast
• Práca v dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Články z magazínu

Zobraziť všetky