Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Opre‘ Cidery

Multifunčkný markeťák

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1100 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.05.2024

Sme firma Opre' ktorá viac 10 rokov vyrába remeselné nápoje v Košiciach.

Náplň práce

V našej malej firme sme všetci multifunčkné osoby a robíme veľa vecí naraz. Samozrejme to niekoho baví a niekoho nie. My hľadáme niekoho kto sa u nás nebude nudiť a nebude to žiadna rutina. Máme vyštudovaný Marketing Management & Business Economics v Dánsku a 10 ročné skúsenosti.

V našej firme očakávame od teba toto:

  • Tvorba príspevkov na sociálne siete FB, IG, LI, YT a TT
  • Idea making príspevkov a content plánu
  • Tvorba PR článkov keď bude dopyt od médií
  • Fotografovanie produktov a ich grafická úprava
  • Strihanie videí na sociálne siete (optional)
  • Emailový marketing a tvorba newsletterov
  • Príprava grafických súborov do tlače (plagáty, etikety a pod.)
  • Copywriting textov na eshop a produktové popisy
  • akákoľvek iná práca s marketingom

Samozrejme ak vieš robiť siete ale nevieš robiť grafiku a videá, tak sa prihlás aj tak a to čo nevieš budeme outsourcovať.

Požiadavky

  • Mal by si byť šikovný, samostatný, s chuťou učiť sa nové veci.
  • Mal by si mať vymakaný skillset v sociálnych sieťach a grafických programoch Adobe (základy)
  • Mal by si mať prehľad o marketingu ako celku
  • Skúsenosti s podobnou prácou uvítame a nastavíme aj ohodnotenie podľa skúsenosti a toho čo dokážeš do firmy priniesť

Hľadáme niekoho na MID pozíciu ale viem si predstaviť aj JUNIOR ktorý sa chce učiť.

Ponúkame

Veľmi flexibilný pracovný čas, buď tu budeš sedieť v kancli každý deň alebo len raz za týždeň na 4 hodiny, je mi to jedno.

Majiteľ firmy ti spraví výberovú kávu filter 1x denne

Budeš cestovať s nami na výlety (pracovné cesty) do zahraničia

Naučíme ťa všetko čo sme sa my za 10 rokov naučili

Články z magazínu

Zobraziť všetky