Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Outloud

Back-end developer/ka

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 4800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.06.2022

Náplň práce

Sme software & dizajn štúdio, ktoré z hlavného mesta Slovenska robí funkčný dizajn a kvalitný vývoj pre klientov z celého sveta od New Yorku, cez Izrael až po Austráliu. Nechýbaju ale ani tí slovenskí alebo českí. Naši klienti diagnostikujú choroby, pomáhajú investovať, budujú komunity či menia svet podcastov. Projekty si poctivo vyberáme a ešte poctivejšie realizujeme. Poď pracovať nie pre nás, ale s nami. Pretože tak by to malo byť! Viac o nás nájdeš na www.outloud.co alebo na našich sociálnych sieťach.

Koho hľadáme
Skúseného a samostatného back-end developera/ku, ktorý nám pomôže s vývojom rôznych produktov a aplikácií či už z oblasti fintechu, healthtechu, security a ďalších. Hľadáme niekoho, kto zoberie malé štúdio ako výhodu, vďaka ktorej sa bude môcť naplno realizovať a nebude brzdený procesmi a manažmentom. Bude rásť s nami a pomôže nám vylepšiť systém, kvalitu kódu a neskôr možno bude leadovať vlastný tím.
Kľúčová je pre nás komunikácia a dodržiavanie deadlinov asi ako všade.
Pozícia je full-time, ale prakticky robíš koľko chceš a faktúruješ koľko odrobíš. My ti iba garantujeme minimálne 160h / mesačne.

Kto sme
Sme dobrá partia. Veľa sa zabávame a ešte viac robíme. Nie sme rodina, ani mladý dynamický kolektív. Sme tím. Pozícia je full remote ale potešíme sa niekomu s kým môžeme v rámci Bratislavy chodiť na grilovačky, opekačky, bike výjazdy, squash, koncerty, pivo a kadečo iné. 🤘 Máme veľké ambície, fér prístup a chceme robiť dobré veci.

Požiadavky

  • Node.js
  • Typescript
  • Git
  • Mal by si vedieť po anglicky aspoň čítať a písať
  • Samostatnosť a proaktivita
  • Transparentná a priama komunikácia
  • Dodržiavanie termínov a zodpovednosť
  • Mal by si byť ok s feedbackom a vedieť ho prijímať aj rozdáváť
  • Budeš mať maximálne slobody ale tým pádom aj maximálnu zodpovednosť

Ponúkame

  • Fér plat a faktúra zaplatená hneď po vystavení
  • Remote práca (ak chceš)
  • Koncoročné podiely zo zisku
  • Sick days
  • Totálna sloboda, robíš odkiaľ chceš, kedy chceš a koľko chceš.
  • Ak si officový tvor, tak máme office v Bratislave plný Manaroots matéčiek, snackov s boxerským vrecom, gitarou a klávesami, VR-kom a PlayStation (ako inak!)
  • Multisport karta
  • Preplatené kurzy, eventy, knihy, hodiny angličtiny a workshopy
  • Férová komunikácia a transparentnosť - vieš čo sa deje, poznáš náš finančný stav aj situáciu s projektami

Work-life balance ?
Práca by mala napĺňať, ale život je o niečom inom. Work-life balanc je zlý prístup. Život je zložitejší a rozmanitejší ako dve malé slová. Podporíme ťa, aby sa z work-life balanc, stal life-work-education-family-rest-health-sport-hobby-balanc. Šťastní zamestnanci, šťastná firma, šťastný svet.

Články z magazínu

Zobraziť všetky