Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Exkluzív

Outloud

UX/UI designer & Art-director

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 5000 €

TypFaktúra

Pridané13.09.2024

We are a team of free-spirited people whose greatest motivation is to create extraordinary things. And get paid well, of course!
Design-focused software house Outloud makes functional design and high-end development from the capital of Slovakia for clients all over the world, from New York to Israel to Australia.

Náplň práce

Hľadáme do tímu človeka, ktorý posunie náš vizuálny jazyk o krok ďalej. Pracujeme na designe mobilných a desktop appiek a chceme, aby bol náš software-house založený najmä na kvalite designu. Budeš najmä:

  • Zodpovedný za art-direction a kvalitu projektov
  • Zodpovedný za smerovanie produktov, nové nápady, rady klientovi
  • Zodpovedný za to, že projekt plní svoj business účel
  • Zodpovedný za experience produktu (animácie, easter-eggs..)
  • Zodpovedný za konečný výsledok produktu (veľakrát spolupracujeme s illustrátormi, motion-designermi a potrebujeme niekoho, kto si ich postráži)
  • Zodpovedný za komunikáciu projektu s klientom (bavíme sa o designe a dizajnových rozhodnutiach, nie o project managemente)

Hľadáme top-notch človeka. Pošli nám najmä tvoje portfólio. HR process bude obsahovať testovacie zadanie, ktoré si budeš musieť vedieť obhájiť po anglicky. Tešíme sa na teba!

Požiadavky

  • Veľa skúseností s UX&UI designom (najmä po vizuálnej stránke)
  • Skúsenosti s testovaním, user-interviews
  • Dobrá angličtina (obhajovanie dizajnov, komunikácia s klientom, user-testing)
  • Schopnosť dávať feedback a leadovať team
  • Multi-disciplinárnosť (ideálne ak ťa baví aj napríklad motion, 3D, AI)
  • Musíš sa vedieť vyhrať s designom, dávať si pozor na detaily a prinášať do produktov niečo viac
  • Vedieť sem tam pracovať pod stresom z deadlinov ☠️

Ponúkame

  • Fér plat
  • Remote práca
  • Super kolektív
  • Snacks a nápoje v office
  • 20 days off
  • Príspevky na learning a zariadenia
  • Multisport karta
  • Totálna sloboda, robíš odkiaľ chceš, kedy chceš a koľko chceš.

Články z magazínu

Zobraziť všetky