Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

PACKY ADVERTISING

Account Manager

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 400 €

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované29.01.2024

PACKY ADVERTISING je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od log a billboardov, online kampaní a TV spotov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi. Už 14 rokov vytvárame profesionálne marketingové výstupy a dbáme na dobré vzťahy s klientmi. U nás zažijete rodinnú atmosféru a zodpovedný prístup k práci.

Počet zamestnancov

12 zamestnancov

Náplň práce

  • ideálne pre študenta 5. ročníka EUBA
  • samostatná práca na projektoch a ich koordinácia pre klientov z potravinárskeho a športového odvetvia a iné…
  • zodpovednosť za komplexné zastrešenie a realizácia nadlinkových /ATL/ a podlinkových /BTL/ kampaní, online projektov
  • riadenie a koordinácia agentúrneho tímu /kreatíva, digital, printprodukcia, mediálne oddelenie/
  • komunikácia s klientom na dennej báze
  • zadávanie a komunikácia s tretími stranami /produkcie rozhlasových spotov, štúdia a mediálne agentúry/
  • tvorba a kontrola cenových ponúk (excel), zodpovednosť za rozpočty, participácia na príprave zmlúv
  • príprava podkladov na fakturáciu pre finančné oddelenie
  • evidencia zákaziek /objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry/ príprava analýz a reportov vedeniu

Požiadavky

  • študent vysokej školy (II. stupeň)
  • vzdelanie v odbore: marketing a obchod, marketingová komunikácia
  • anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • ostatné znalosti: Microsoft Excel - pokročilý
    Microsoft Word - pokročilý
    Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • osobnostné predpoklady:
  • prax v obore a v reklamnej agentúre výhodou
  • výborné organizačné, komunikačné schopnosti prostredníctvom emailovej a telefonickej komunikácie
  • predvídateľnosť a schopnosť dávať veci do súvislosti
  • schopnosť pripravovať rozsiahlejšie kalkulácie
  • rozvoj/ motivácia/ časová flexibilita/ kreativita
  • samostatnosť/ všeobecný rozhľad v aktuálnom dianí

Ponúkame

  • mobilný telefón, notebook
  • zázemie dynamickej reklamnej spoločnosti 11 rokov na trhu
  • podporu osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania
  • účasť na marketingových konferenciách
  • školenia na mieru pre danú pozíciu
  • možnosť kariérneho rastu
  • účasť na akciách našich klientov
  • skvelé teambuildingy v Chorvátsku

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top