Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

PACKY ADVERTISING

Office Manager

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 560 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované10.07.2024

PACKY ADVERTISING je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od log a billboardov, online kampaní a TV spotov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi. Už 14 rokov vytvárame profesionálne marketingové výstupy a dbáme na dobré vzťahy s klientmi. U nás zažijete rodinnú atmosféru a zodpovedný prístup k práci.

Počet zamestnancov

12 zamestnancov

Náplň práce

  • firemné nákupy, kancelárske objednávky
  • ad hoc výpomoc Account Managerom
  • zabezpečovanie firemných akcií, vianočných pozdravov, evidencia výročí,
  • zabezpečovanie pošty
  • príprava priestorov na obchodné stretnutia, (príprava kávy, čaju, prípadne príprava a zabezpečenie občerstvenia)
  • podpora pri správe majetku (komunikácia so správcami),
  • práca s programom Mailchimp, Mailerlite (vieme zaučiť)

Požiadavky

  • cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • vysoký stupeň flexibility, organizačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu, proaktivita, reprezentatívne vystupovanie
  • pozitívny prístup
  • vodičský preukaz výhodou (ale nie je povinný)
  • chuť usilovne pracovať a posunúť sa na Junior Account Managera neskôr na Account Managera
  • Požadovaný týždenný pracovný čas 20. - 25. hod.
  • na čase strávenom vo firme sa vieme flexibilne dohodnúť
  • Požadujeme študentku 4. alebo 5. ročníka na VŠ Ekonomickej Univerzity v Bratislave alebo Fakulta managementu v Bratislave
  • Vhodná pozícia pre ženy

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • podpora osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania - školenia
  • účasť na marketingových konferenciách
  • práca v priateľskom a mladom kolektíve
  • práca v atraktívnom prostredí
  • inšpiratívni klienti
  • účasť na akciách našich klientov
  • skvelé teambuildingy v slnečnom Chorvátsku, Grécku, Česku a na Slovensku
  • oslavy narodenín
  • dobrá káva
  • služobný iPhone
  • služobný notebook
  • ak máš vodičský preukaz môžeš využívať firemné auto na pracovné účely,
  • perspektíva kariérneho postupu na post Junior Account Managera neskôr na Account Managera

Články z magazínu

Zobraziť všetky