Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Panaxeo

Marketing Designer

MestoRemote

FormaPart-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované23.04.2024

Sme Panaxeo a najradšej robíme software, ktorý má zmysel. Napríklad urýchľuje vývoj liekov, pomáha diagnostikovať rakovinu alebo nahlasovať vojnové zločiny. Okrem toho robíme pre Fortune 500 firmy, banky a kopec ďalších klientov.

We were remote before it was cool, takže si dávame špeciálne záležať na firemnej kultúre. Nemáme radi plošné tabuľkové riešenia, každý si sám zariaďuje svoj čas a prácu, pracovný set up alebo miesto odkiaľ pracuje.

V tejto chvíli, kedy vzniká tento text, je nás plusmínus 70, poväčšine seniori a seniorky. Robíme backend, frontend, appky, cloud, iot.... webové stránky nerobíme. Ak ti to dáva zmysel, pozri naše otvorené pozície alebo sa ozvi.

Čo sme kto sme?

  • sme flexibilní - robíš kedy chceš
  • sme remote - robíš odkiaľ chceš
  • delíme sa o časť ziskov firmy
  • učíme sa nové veci
  • máme príspevok na remote prácu
  • ak chceš, máme aj office (BA,PRG,ZA,BB) alebo z coworkingu

Naši klienti?
Medrio, RaiPay, GOSPACE, Bloomreach, Tatrabanka, Slido, RadioFreeEurope, Eyewitness to Attrocities, CancerIQ, GEFCO, 365.bank... ďalšie case studies máme na webe.

Náplň práce

Ako bude vyzerať tvoja práca?

  • Staneš sa súčasťou nášho marketingového tímu.
  • Každé ráno si dáš daily s tímom, kde sa dohodnete na čom budete daný deň pracovať. Môže to byť napríklad LinkedInová kampaň, nový merch, úpravy na webe, grafiky na blog, materiály na konferencie alebo aj printové veci.
  • V priebehu dňa komunikuješ s ostatnými cez správy alebo na calloch, aby ste spolu pripravili, čo je treba. Používaš Figmu a pomáhaš si nástrojmi z Adobe balíčka, k dispozícii máš Midjourney, fotobanku aj balíčky s mockupmi.
  • Ak si s niečím nevieš rady, poradí ti seniorný dizajnér Winky.
  • Pracovať budeš hlavne so Zuzkou (CMO), Mišom (copywriter a social media manažér), Winkym (senior dizajnér), Lenkou (scrum masterka).
  • Predpokladáme, že práca ti zaberie približne 50% úväzok, pracovať môžeš odkiaľ chceš a kedy chceš tak, aby sa na teba tím mohol spoľahnúť.
  • Fungujeme v 2-týždňových šprintoch. Na konci šprintu si spolu s tímom vyhodnotíš, čo sa nám (ne)podarilo, čoho sa budeme držať a čo zlepšíme.

Kam môžeš porásť?

  • V tejto roli si budeš môcť vyskúšať naozaj rôznorodú grafickú prácu, od printových výstupov po posty na LinkedIn a zistiť, k čomu ťa bude ťahať tvoje srdiečko.
  • K dispozícii ti bude skúsený “fullstack” dizajnér Winky, ktorý ti vie pomôcť, poradiť alebo nasmerovať.
  • Naučíš sa pracovať agilne, v scrumovom tíme, čo sa ti môže v budúcnosti hodiť napríklad pri práci v tech tíme spolu s developermi a testermi.
  • Ak sa budeš chcieť rozvíjať smerom k UI/UX, môžeš sa časom posunúť na projekt pre jedného z našich klientov a pracovať napríklad na bankových produktoch, ktoré používajú milióny ľudí.

Požiadavky

Budeme si rozumieť?

  • Veríš, že tím dokáže vždy väčšie veci ako jednotlivec.
  • Rád/a diskutuješ o tom, aký zmysel a výsledky má tvoja práca.
  • Vieš, že spätná väzba je ako darček, ktorý tebe aj ostatným pomôže sa zlepšovať.
  • Máš už skúsenosti s grafickým dizajnom a chceš ich ďalej rozvíjať a učiť sa.
  • Asi nemusíme písať, že máš vizuálne cítenie a citlivé “dizajnérske oko”. Ovládaš základy princípov brandingu a vieš kreatívne premýšľať aj v mantineloch brand manuálu.
  • Ak máš skúsenosti s no-code website toolmi, uľahčí ti to štart, ale ak nie, nič sa nedeje.
  • Vyhovuje ti, že každý deň môžeš pracovať na inom type úlohy.
  • Nečakáš, kým príde zadanie, tvoríš ho spolu s tímom.
  • Pracovať môžeš buď remote alebo z jedného z našich kanclov (BA,BB,ZA,LV). Tvoj tím je remote, takže asynchrónna komunikácia je tvoja silná stránka.
  • Ovládaš angličtinu aspoň na casual konverzačnej úrovni. Väčšina výstupov, ktoré budeš tvoriť, je v angličtine. (Ale písať ich nebudeš musieť!)

Ponúkame

Čo ti ponúkame?

  • Plat 1 000 - 1 500 € (podľa toho, koľko toho vieš a koľko času nám venuješ) za približne 50% úväzok. Všetko je na dohode s tebou.
  • Flexibilnú prácu.
  • Časť firemných ziskov.
  • Pracuj z domu alebo z kanclu (v Bratislave, Prahe, Žiline, Banskej Bystrici, Leviciach, z domu všade).
  • Pracovný čas aj dovolenky si nastav ako ti vyhovuje.
  • Snažíme sa mať čo najmenej zbytočných procesov a byrokracie.
  • Typ úväzku aj kontraktu je na tebe.

Články z magazínu

Zobraziť všetky