Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Pelican travel

Java Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.03.2024

Pelikan.sk je jedna z top OTAs strednej a východnej Európy. Náš vyhľadávač každý rok nájde letenku 400-tisíc cestovateľom v 6 krajinách. Dopyt po cestovaní láme rekordy, a to aj napriek rekordne vysokým cenám leteniek. Čím viac kapacity spred pandémie aerolinky vrátia na oblohu, tým väčší bude konkurenčný boj, ceny začnú klesať a počty pasažierov na letiskách budú tiež znova lámať rekordy.

Náplň práce

Ako Java Backend Developer budeš pracovať na vývoji nových služieb backend systému pre webové aplikácie. Taktiež budeš rozvíjať a zlepšovať existujúce možnosti vyhľadávania a rezervovania cestovných produktov, integrovať externé služby našich dodávateľov (web service, SOAP, REST). Čo je veľkým plusom, výsledok tejto práce je viditeľný, nie abstraktný. Máme interný IT vývoj, takže ideme na kvalitu, nie na kvantitu.

Primárne hľadáme človeka z okolia Žiliny alebo Bratislavy, vylúčený nie je ani full-remote, s občasným cestovaním na pracovné stretnutia do ZA alebo BA.

Čo ťa čaká?

  • hybridný pracovný model
  • pružná pracovná doba s pevnou časovou zložkou od 10:00 do 15:00
  • práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
  • agilné formy vývoja - SCRUM, KANBAN
  • implementácia nových komponentov webových aplikácii
  • séria technológií, s ktorými budeš pracovať denne, budú Java EE, Spring Boot, Hibernate, MongoDB, PostgreSQL, Apache Tomcat, Glassfish
  • nepochybne najlepšie IDE pre vývojárov softvéru, a to IntelliJ IDEA
  • seniornejší kolega, ktorý ti bude vedieť denne odpovedať na všetky tvoje programátorské otázky, a pomôže ti zlepšiť kvalitu svojho kódu
  • balík benefitov, v ktorom je aj preplatenie nákladov na certifikačnú skúšku Java Programmer Certification od Oracle
  • atraktívne projekty, na ktorých budeš pracovať sú menšie a obmieňajú sa, takže výsledok tvojej práce je viditeľný
  • na projektoch participuješ od ich začiatku až po koniec
  • budeš mať možnosť ovplyvňovať implementované riešenia
  • môžeš sa podieľať na tvorbe architektúry aplikácie

Požiadavky

Určite nám napíš ak:

  • máš aspoň dvojročnú skúsenosť s programovaním v JAVA
  • parádne napísaný kód ťa vie skutočne potešiť
  • máš aspoň rok roky praxe v písaní kódu v jazyku Java
  • máš základnú znalosť objektovo-orientovaného programovania a SOLID princípov
  • máš znalosť programovacieho jazyka Java a základných design patterns
  • poznáš SQL, Git, Java EE
  • máš znalosť formátov XML, JSON
  • znalosť technológií Maven, JUnit, Docker a agilných metód projektového riadenia je výhodou
  • máš zmysel pre detail
  • chceš písať kód v najnovšom IDE od Jetbrains a s podporou AI Github Copilot
  • chceš pracovať v príjemnom prostredí a mať fajn kolegov, s ktorými sa budete spoločne posúvať vpred

Ponúkame

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

  • ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
  • celoročné cestovné poistenie aj na tvoje súkromné cesty plne pokrýva Pelikán
  • appka na cvičenie UpBalanse Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
  • online cvičenie z pohodlia domova prostredníctvom stránky InstaGYM.sk
  • 4 "wellbeing days" voľna navyše, ktoré môže každý využiť podľa svojej slobodnej vôle a osobných preferencií na aktivity, ktoré podporujú regeneráciu tela a mysle
  • na presun centrom mesta môžeš využiť naše elektrokolobežky
  • práca v dynamickom a modernom prostredí v renomovanej firme
  • skvelá pracovná atmosféra a príjemné pracovné prostredie v moderných officoch v Eurovei
  • po zaučení možné kombinovať aj s homeofficom

Články z magazínu

Zobraziť všetky