Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Performics

HR Manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané14.04.2022

Náplň práce

O čom bude tvoja práca:

• O úzkej spolupráci s teamleadrami jednotlivých tímov a ich metodickom vedení pri práci s ľuďmi
• O pochopení businessového modelu a podpore jeho realizácie
• O definícii stratégie riadenia HR pre zverené tímy a implementácii tomu zodpovedajúcich akčných krokov
• O nastavení a udržaní jednotlivých HR vychytávok a procesov
• O zaistenie kompletného životného cyklu zamestnanca (od recruitmentu, cez odmeňovanie a rozvoj až po zamestnaneckú spokojnosť a angažovanosť)
• O identifikácii individuálneho aj tímového potenciálu a jeho využití
• O neustálom rozširovaní si obzorov a sledovaní trhových trendov
• O participácii na tvorbe a udržaní unikátneho firemného prostredia

Požiadavky

Čo by sme u teba radi videli:

• Energiu, produktivitu a schopnosť poradiť si takmer s akoukoľvek situáciou
• Sedliacky rozum
• Rozvinuté komunikačné schopnosti
• Zmysel pre metodickosť, základné analytické schopnosti
• Úprimný záujem o ľudí a ich business
• Schopnosť byť partnerom manažérom a zároveň empaticky počúvať ľudí
• Psychickú odolnosť, ktorá je potrebná pri niektorých procesoch, sme agentúra, ale máme korporátne prvky
• Pomerne jasnú predstavu o tom, čo rola HR obnáša a nejakú tú predchádzajúcu prax v obdobnej úlohe :)
• Praktické skúsenosti so zabezpečením väčšiny oblastí životného cyklu zamestnanca a expertízu aspoň v jednej z nich
• Pokročilé využitie sociálnych sietí pre HR marketing a recruitment
• Prehľad v pracovno-právnej legislatíve a zákonníku práce (viem, kde čo hľadať :)
• Iniciatívu
• Obratné zaobchádzanie s programami MS office
• Chuť okúsiť tempo a prostredie marketingovej agentúry
• Komunikatívne AJ

Ponúkame

Forma spolupráce: Konzultácie – faktúra.
Rozsah práce: 30-50h mesačne.

Články z magazínu

Zobraziť všetky