Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Petit Press

Špecialista/ka pre digitálny marketing

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané02.08.2022

Denník SME patrí medzi najčítanejšie spravodajstvo na Slovensku. V portfóliu vydavateľstva Petit Press sú okrem neho aj regionálne týždenníky MY, obsahové štúdio SME Creative, SME Minúta, ekonomický magazín Index a ďalšie.

Náplň práce

  • Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zviditeľnenia vybraného redakčného obsahu na SME.sk.
  • Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zvýšenia počtu odoberateľov newslettrov a odberov autorov.
  • Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zvýšenia poznateľnosti vybraných autorov SME.
  • Návrh, realizácia a vyhodnocovanie marketingových prieskumov na stránkach SME.sk.
  • Práca na podpore imidžových atribútov SME.sk.
  • Plánovanie a exekúcia marketingových aktivít a kampaní v online prostredí v internom CRM nástroji.
  • Komunikácia s oddeleniami zastrešujúcimi technologický vývoj a produktové riadenie.
  • Aktívna komunikácia s redakciou SME ohľadom marketingových aktivít.
  • Správa komunikačných kanálov s cieľom osloviť zákazníkov na portáloch SME.sk.
  • Reporting a pravidelné vyhodnocovanie výsledkov reklamných kampaní.

Požiadavky

  • Hľadáme samostatného a zodpovedného človeka, ktorý má zmysel pre detail a dokáže doťahovať veci do konca.
  • Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu, ktorého bude baviť kreatívna činnosť, ale aj tá analytická.
  • Hľadáme človeka, ktorý nemá problém sa rýchlo zorientovať v akomkoľvek digitálnom systéme, CMS, CRM.
  • Uprednostníme uchádzača/ku, ktorý má pracovnú skúsenosť z niektorého spravodajského média.

Ponúkame

  • Pracovný pomer v jednom z najväčších vydavateľských domov na Slovensku.
  • Priestor na uskutočňovanie vlastných nápadov.
  • Individuálny prístup.
  • Otvorená komunikácia.
  • Konštruktívna spätná väzba.
  • Pravidelné odmeny v závislosti od výkonu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky